Een paar Engelse Royal Doulton terracotta kaarskandelaren in Arts & Crafts-stijl. Lambeth. Circa 1920. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Drie-delig Delfts porseleinen kaststel met florale decors. Zes hoekig. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In rede...
Twee antieke terracotta gesigneerde handbeschilderde borden door P. Ipsen Richenhaun. Circa 1880. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...
Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn, één goed. Afmeting: 3,5 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met messing vergulde monturen. Met draken decor. Circa 1890. Afmeting: 32 x 30 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met pauw decor, circa 1800. Imari bord, 19e eeuw. Met bloemvaas + goud decor, gecontourneerd. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 24,2 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Floraal. Gemerkt D.P.W. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.