Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Makkumse dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk
Startprijs 35 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 30 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Makkums kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie delig Makkums polychrome kaststel met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke Delftse sierschotels
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke Delftse grote sierschotels. Onder andere: Schoonhoven bord, Twente. Een 17e - 18e eeuws gekrampt bord met Chinees decor. En een 19e eeuws bord met Chinees decor, chip. Afmeting: ø 34...

Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Resultaat: 10 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Kantonese vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie grote antieke Chinese Kantonese siervazen. Circa 1900. Bovenranden gelijmd of beschadigd. Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijke staat.

2x Kantonese vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

Lot oud Japans goud-Imari
Resultaat: 25 EUR

Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.

2x Lladro beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

3x Goebel borden
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.

3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.

3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.

Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese Kang Xi borden
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...

Majolica pot
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.

Majolica stuk
Startprijs 125 EUR

Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.