Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade gesneden vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.
Vier 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met figuren en florale decors. Twee grote vazen chip. Eén kleinere vaas, gelijmd. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met messing vergulde monturen. Met draken decor. Circa 1890. Afmeting: 32 x 30 cm ø. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors etc. Twee vazen en één gecontourneerde kom. Haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Floraal. Gemerkt D.P.W. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.