Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinese keramieken karper met groene glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 43 x 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinees porseleinen vazen met bodemmerken, florale decors en teksten. Afmeting: 8,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Beide één chip. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen hangbloempot met florale decors. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren decor, tekst en signatuur. Republikeins. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Hollands plateel, divers. Bestaande uit: Grote schaal, drie borden, treef met onderschotel. Afmeting: 14 - 32 cm. In geode staat.
Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinese figuren. Twee natuurstenen tempel honden en één jade geisha. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Rosenthal dekseldoos, ovale blauwe dekseldoos versierd met gezaagd silveroverlay met gurilandes en een cartouche met gravure:1906-1931. 13x9x7cm. In goede staat
Lot Hollandse oude antieke wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Galjoen, 18e eeuw. Makkums etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee maal Imari en één maal blauw/wit tuin decor. Twee maal Imari, goed. Blauw/wit, minimale chips. Afmeting: 13 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.