Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Twee grote antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Eén met messing deksel en één met porseleinen deksel + messing basement. Afmeting: circa 19 x 16 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Japanse Imari porseleinen geribbelde dekselschaal met goud/florale decor. Afmeting: 16 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Antieke lamp met 19e eeuwse Imari porseleinen vaas op bronzen klauwpoten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee bloempotten, zes-kantig. Twee kommen, gecontourneerd, florale decors etc. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Gouda polychrome platelen vaasjes/geurverdrijver. Circa 1915. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Makkums porseleinen hond. Letters H.C. S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvaasjes met florale decors. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote Duitse vergulde Dresden porseleinen Empire-stijl vaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Snavelpunt gelijmd. Afmeting: 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen schenkkan met figuren bij palmen. 2-Dimensionaal, met tinnen deksel. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas. Geribbeld, met florale decors. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Hollandse antieke plateel bloempot, Rhodian met florale decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.