Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

8x KPM borden
Resultaat: 70 EUR

Acht Duitse handbeschilderde K.P.M. borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

8x Oude/antieke Chinese amuletten
Resultaat: 70 EUR

Acht oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5,5 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Zes vazen divers, gemerkt. Twee schotels, gemerkt. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Spekstenen object
Resultaat: 70 EUR

Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

3x Chinese sierschotel
Resultaat: 70 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese antieke bloempot
Resultaat: 70 EUR

Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.

Satsuma bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Satsuma bloempot met geisha decors en Foo honden. Afmeting: 25 x 33 cm ø. In goede staat.

6x Imari borden, Japan
Resultaat: 70 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee borden hebben haarscheur. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence sierschotel 'De Porceleyne Bijl'
Resultaat: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel met bloempot en florale gecontourneerde decors. De Porceleyne Bijl. Randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

Keramieken St. Lukas vaas
Resultaat: 70 EUR

Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

4x Oud Chinees celadon porselein
Resultaat: 65 EUR

Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Lot Hollands keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

7x Antiek Hollands Oranje keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zeven delen oud/antiek Hollands Oranje keramiek. Bestaande uit: Zes borden en één bloemsteker. Gouda. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Gemberpot, Porceleyne Fles
Resultaat: 65 EUR

Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.

Herend mokka servies
Resultaat: 63 EUR

Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.