Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met riviergezicht decor, 7x kopje en 6x schotel. Eén schotel gelijmd, rest goed. Eén kopje haarlijn, één kopje gelijmd. Afmeting: 5...
18e eeuwse Chinees Imari porseleinen theepot met goud en florale decor. Afmeting: 9,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Kopjes met daarbij drie schotels. Twee kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje haarlijn+chip, één kopje kapot. Schotels chips. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In redelijk...
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Zeer groot uitgebreid K.P.M. eet en drink servies. Geheel beschilderd met huizen decors. Bestaande uit: Twaalf grote eetborden, acht ontbijtborden, negen soepborden, vijftien platte borden, tien koffi...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vazen met bodemmerk, vier tekens, vogels en Chinese vrouwen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Japans of Chinees bord. Haarlijn. En een antiek Makkums bord. Goed. Circa 1920. Afmeting: ø 26,5 - 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee gemberpotten, grote vaas, vier kop + schotels, drie bordjes. Afmeting: 6 - 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.