Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek Delfts blauw 6-pas tegeltableau. Circa 1920. Mogelijk Giethoorn. Enkele chips. Afmeting: 46 x 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen potpourri houder/rookverdrijver, met figuren en lotusbladeren gedecoreerd. Bruin/groen glazuur. Afmeting: 21 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal Japan. Eén porseleinen Quan Yin, eerste helft 20e eeuw. Eén Chinese terracotta man met blauwe glazuur. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...
Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.