Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas. Circa 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

2x Porseleinen plaquette
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

2x Royal Doulton
Startprijs 60 EUR

Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 60 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.

5x Porseleinen wapenschotels
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.

2x Chinese bloembakken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.

3x Familie Rose snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese Familie Rose porseleinen snuffbottles met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...

4x Miniatuur vaasjes, China
Startprijs 60 EUR

Vier Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met figuren decors en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 - 9,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Blauw geglazuurde Foo-hond. Polychrome pauw. Polychrome paradijsvogel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Set Chinees speksteen 'Dogs of Foo'
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Chinese spekstenen Foo-tempelhonden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Porseleinen Rosenthal haas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...