Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen hangbloempot met florale decors. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee maal chip, één maal haarlijn. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen figuur met twee reigers. 20e Eeuw. Kunstabteilung, gesigneerd met blindmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen papegaai, polychrome en goud decor. Eén chip. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Scandinavische gematteerde glazen zeeleeuw. Gemerkt met P of T. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 9 x 6 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hutschenreuther porseleinen figuren. Vrouw met fruit + man met wandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.