Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met vazen etc. + goud decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Kleine oude Chinese Yixing trekpotje met bodemzegel. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen-sets met florale decors en Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 - 17 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...
Grote Chinees porseleinen republikeinse siervaas met florale, waterlelies en mandarijnen decors. 20e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: 35 x 25 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.