Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvaasjes met florale decors. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors etc. Twee vazen en één gecontourneerde kom. Haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Vijf stuks diverse 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden. Eén bord met haarlijn + chip, verder goed. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...
Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sierschotels met figuren in landschap decor. Eén bord heeft chip. Twee goed. Afmeting: ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, Kanton met figuren, goud en florale decors. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Groot vijf-delig antiek Chinees/Kantonees porseleinen kaststel met krijgers en craquele glazen. Afmeting: 35 - 36 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws kleine Familie Rose Chinees porseleinen trekpot met figuren en perzikboom decor. Afmeting: 7,5 x 10,5 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen baluster dekselvazen met florale decors en Foo-honden. 17e - 18e Eeuw. Eén vaas deksel gelijmd. Eén vaas bovenrand beschadigd. Afmeting: 42 x 25 cm ø. In redelijke staat...
Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...
Lot divers Duits Hoechst porselein. Handbeschilderd. Bestaande uit: Zes kop + schotels, schaal/bonbonniere, dekseldoos, melkkan, suikerpot. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
Zes oude porseleinen danseressen. Onder andere: Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 8 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Karlsbad porseleinen servies. Bestaande uit: Achttien borden, zestien schotels, acht kopjes, koffiepot, theepot, melk/suiker set, zes eierdoppen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 ...
Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Fluitist, goed. Groep Thüringen, man/vrouw, bijenkorf (één vinger). Groep Thüringen, dansend paar (één vinger). Groep lampenvoet, goed. Afmeti...
Vier oude porseleinen soldaten. Gemerkt Napoleon. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 20 cm. Eén beschadigd. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen Hoechst gemerkte figuren. Eén kop gelijmd bij figurengroep. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kratervazen met rozen decor en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen vazen met blauwe florale decors. Eén vaas gebarsten. Eén vaas goed. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...