Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Japans Imari porseleinen kaststel met florale en paradijsvogel decors. Twee goed, één gelijmd. Afmeting: 31 x 40,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen vierkante dekselvaas met keizerlijk geel, met rondom figuren in landschappen decors. Afmeting: 30 x 17 x 16,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers Chinees. Bestaande uit: Rode koraal figuur, cloisonne snuffbottle, blauwlak snuffbottle, roodlak snuffbottle, porseleinen miniatuur vaasje met bodemmerk, twee blauw porsel...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden. Gecontourneerd, met goud en florale decors. Eén bord grote chip. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/go...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts gemerkt bliksembord. Werkplaats de Peauw David Kam. 1705 - 1725. Lichte randschade. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.