Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Zes oude Chinese Yixing kop en schotels. Met bamboe decor. 20e eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm ø. In goede staat.
Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinese terracotta schalen Vung Tau Cargo. Circa 1690. Met etiketten Christies. Afmeting: circa ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte bolvaas met bloesem decor. Afmeting: 8,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Familie Verte Chinese dekselpot met console + antiek Japans bord, berglandschap. Chip. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 18 cm. + 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.
Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.
Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk. Met florale emaille decors. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing theepotten met diverse florale decors. 20e Eeuw. Eén kleine, circa 1900. Afmeting: ø 6 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.
Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Vier maal diverse antieke Hollandse polychrome herdenkingsborden met spreuken. Onder andere: Jugendstil, kolennood, slachtverbod, distributie etc. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...
Grote oude terracotta amfora vaas met giraffen grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen dekselschaal met vergulding en onderschaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 23 cm ø. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke parfumflesjes. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie maal Delfts blauw en één maal glas met emaille beschildering. Afmeting: H 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel in boom decor en tekst met signatuur. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Hollandse antieke plateel bloempot, Rhodian met florale decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Hollands plateel, divers. Bestaande uit: Grote schaal, drie borden, treef met onderschotel. Afmeting: 14 - 32 cm. In geode staat.
Zes antieke Gouda polychrome platelen vaasjes/geurverdrijver. Circa 1915. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Gouda Rhodian pijpvaas. Circa 1915. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Hollands Oranje keramiek. Bestaande uit: Zes borden en één bloemsteker. Gouda. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Lot Hollandse oude antieke wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Galjoen, 18e eeuw. Makkums etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.
Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Kapitale Japanse Satsuma vaas met figuren en goud decor. Twee-delig, met console. Eind 19e eeuw. Console onderrand gelijmd. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 90 cm. In redelijke staat.
Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom florale decor. Afmeting: 48 x 29 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote Louis Seize-stijl porseleinen pronkvazen, handbeschilderd en met bronzen monturen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari trekpot met florale en goud decor. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden. Gecontourneerd, met goud en florale decors. Eén bord grote chip. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/go...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse grote Chinees porseleinen dekselvaas. Gemerkt met paddenstoel bodemmerk. Acht coulissen met florale en figuren in landschap decors + goud decor. Met wolkachtige blauwe glazuu...
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille Familie Rose decors. Octagonaal en gecontourneerd. Twee landschappen borden, gaaf. Eén floraal, chip rand. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In go...
Vier maal 19e eeuws Chinees Familie Rose porseleinen rijstkommen met bodemmerk, en optocht decor met figuren. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vier-delige kannenset. Met florale en vogel decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 14 x 14 x 15 cm. In redelijk/goede staat.