Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Borden, Porceleyne Fles
Resultaat: 220 EUR

Twee grote Delftse keramieken Porceleyne Fles sierborden. Eén maal naar Vermeer, en één maal naar Albert Neuhuys. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

4x Porceleyne Fles
Startprijs 100 EUR

Vier delen Delfts keramiek, Porceleyne Fles. 20e Eeuw. Twee grote (wand)borden, chinoiserie decors. Eén grote gelobte schaal. Eén blaker. Floraal. Afmeting: 11,5 - 33 cm. In goede staat.

Gemberpot, Porceleyne Fles
Resultaat: 65 EUR

Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.

2x Delftse Fayence schotels, 17e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

3x Delfts wit, 1900
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

6x Fayence pauwenbord, 1900
Startprijs 150 EUR

Zes antieke Delftse Fayence pauwenborden. Circa 1900. Met de Klaauw tekens. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

5x Delftse borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.

3x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 55 EUR

Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat

Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kang Xi gemberpotten
Resultaat: 550 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Oud Chinees spekstenen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Oude Chinese kom met draken
Resultaat: 2.800 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met bodemmerk en draak + paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 6 x 14,6 cm ø. In goede staat.

2x Oude Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

2x Japanse Quan Yin figuren
Startprijs 65 EUR

Twee maal Japan. Eén porseleinen Quan Yin, eerste helft 20e eeuw. Eén Chinese terracotta man met blauwe glazuur. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Chinese Yixing gelukskikker
Startprijs 100 EUR

Zeldzame oude/antieke Chinese Yixing gelukskikker met draaibare munt in zijn mond. Met glazen ogen. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,5 x 13 cm. In goede staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Imari porselein, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

2x Beeld, Japan Satsuma
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee borden minimale chips. Twee borden goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Startprijs 1.500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vleermuizen en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 39 x 21 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Kop en schotels, eierschaal, drie maal een drie-delige kop en schotels met deksel, met figuren en tekens, één chip deksel. Drie maal florale decor...

4x Chin. Yixing theepotten
Startprijs 110 EUR

Vier oude Chinese Yixing theepotten met diverse florale decors. 20e Eeuw. Eén kleine, circa 1900. Afmeting: ø 6 - 12 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.

Lot Familie Rose porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk. Met florale emaille decors. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees jade figuur
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese jade geisha met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Twee Kang Xi drakenvazen, 1900
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese 8-hoekige vaas, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinese octagonale porseleinen vaas met landschap en figuren decor. Afmeting: 32 x 21,5 cm ø. In goede staat.

Chinees terracotta paard
Resultaat: 285 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Grote Chinese voorraad fles
Resultaat: 195 EUR

Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.

Antiek 14-delig Japans servies
Startprijs 50 EUR

Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

4x Antiek Wedgwood keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.

2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met florale decor. Eén kopje haarlijn, minimale randglazuurschade. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Startprijs 25 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

4x Wit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse scheerbekkens
Startprijs 200 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen scheerbekkens met florale decor. Blauw-rood heeft bodemhaarscheur. Afmeting: ø 26 - ø 27 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

4x Imari pijpvazen
Resultaat: 110 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decors. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

3x Imari dekselvaasjes
Startprijs 90 EUR

Drie-delig 19e eeuws Japans porseleinen miniatuur kaststel. Zes-kantig, met florale decors en Foo-hond op deksels. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

4x Japans Imari, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

6x Imari borden, Japan
Resultaat: 70 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee borden hebben haarscheur. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee Japanse Imari porseleinen vazen met goud, florale decors en opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas. Geribbeld, met florale decors. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

6x Imari vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote vaas, goed. Twee kraagvaasjes, één beschadigd. Twee blauwe vaasjes, goed. Goud Imari vaasje, goed. Afmeting: 7,5 - 25 cm. In redelij...

4x Imari borden
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omrandingen. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari borden
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.

Kleine Imari theepot
Resultaat: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.

4x Imari kraagvazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met figuren en florale decors. Twee grote vazen chip. Eén kleinere vaas, gelijmd. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijke staat.

Kapitale 18e eeuwse sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.

Japanse Imari dekselschaal
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuwse Japanse Imari porseleinen geribbelde dekselschaal met goud/florale decor. Afmeting: 16 x 20 x 14 cm. In goede staat.

Japanse Imari rijstkom
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Imari schalen
Resultaat: 55 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén grote schaal en één groot bord. Met floraal en landschappen decor. Afmeting: 12 x 25 cm ø en 4 x 30,5 cm ø. In goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Dubbele Yixing trekpot
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke dubbele Chinese Yixing trekpot + warmhouder. Met bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude Chinees porseleinen plaquettes
Startprijs 700 EUR

Twee oude Chinees porseleinen plaquettes met landschappen decors, tekst en signatuur. Afmeting: 19,2 - 20 cm. In goede staat.

4x Chinese borden
Resultaat: 15 EUR

Vier oude Chinees porseleinen borden met landschappen en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 16 - ø 33 cm. In goede staat.

Porseleinen potpourri houder, China
Startprijs 65 EUR

Oude Chinees porseleinen potpourri houder/rookverdrijver, met figuren en lotusbladeren gedecoreerd. Bruin/groen glazuur. Afmeting: 21 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Eén met messing deksel en één met porseleinen deksel + messing basement. Afmeting: circa 19 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Oud/antiek Chinees/Oosters brons
Startprijs 110 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees/Oosters brons. Bodemmerk. Afmeting: 11 -14 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...

Chin. Familie Verte dekselpot + Japans bord
Resultaat: 80 EUR

Familie Verte Chinese dekselpot met console + antiek Japans bord, berglandschap. Chip. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 18 cm. + 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese kop + schotels
Resultaat: 240 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen octagonale koppen en schotels met zes bodemtekens. Met musicerende geisha's, floraal en goud decors. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose schaal
Resultaat: 1.200 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal. Familie Rose met bodemmerk. Florale decor, goud decor + tekst. Afmeting: 2,5 x 15 x 12 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

21x Chinese gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.

Groot lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: bordjes, potten, schalen etc. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

Lot diversen, China
Startprijs 100 EUR

Lot diversen China. Onder andere: Dekselvaasjes, kopjes, gemberpotjes, vaasjes, figuur. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

9x Celadon kommen
Resultaat: 50 EUR

Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.

5x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...

Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Zeldzaam oud Familie Rose bord
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met apart bodemmerk, goud ranken beschildering + herders decor. Afmeting: ø 19,1 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Chinese Familie Noir borden
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...

3x Chinees porseleinen kommen
Startprijs 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

2x Japanse borden
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.

5x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Eén Queng Lung met tuin decor, goed. Eén Queng Lung met pagode landschap, haarlijn. Eén maal tuin decor gecontourneerd, haarlijn. Eén maal tuin decor, h...

2x Grote Chinese vazen
Resultaat: 425 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen vazen met florale, figuren en symbolen decors. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat.