Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw
Resultaat: 1.300 EUR

Kapitale 19e eeuwse Japanse Wanli-stijl porseleinen coulissen sierschotel. Floraal. Afmeting: 9 x 55 cm ø. In goede staat.

Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw
Resultaat: 750 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sierschotels met figuren in landschap decor. Eén bord heeft chip. Twee goed. Afmeting: ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese boeddha van jade
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.

4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR

Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas 19e eeuw
Resultaat: 210 EUR

Antieke Chinees porseleinen pijpvaas met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Twee 17e -18e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen dekselvaasjes met florale decor. Eén beschadigd. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)
Resultaat: 1.300 EUR

Oude Chinese blauw geglazuurde vaas met bodemmerk en zilveren rand. Balustervorm. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Kapitale Japanse Satsuma vaas met figuren en goud decor. Twee-delig, met console. Eind 19e eeuw. Console onderrand gelijmd. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 90 cm. In redelijke staat.

3x Japanse Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...

5x Japanse Imari sierborden
Startprijs 50 EUR

Vijf stuks diverse 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden. Eén bord met haarlijn + chip, verder goed. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.

3x Imari bordjes
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

3x Imari porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors etc. Twee vazen en één gecontourneerde kom. Haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvazen
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvaasjes met florale decors. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde borden. Florale en of goud decor. Eén chip. Afmeting: 30 - 30,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee bloempotten, zes-kantig. Twee kommen, gecontourneerd, florale decors etc. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

Imari hangbloempot
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen hangbloempot met florale decors. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.

3x Imari schalen
Startprijs 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschalen met florale decors. Eén chip. Afmeting: circa 11 x 25 cm ø. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee maal chip, één maal haarlijn. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

Antieke lamp met Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Antieke lamp met 19e eeuwse Imari porseleinen vaas op bronzen klauwpoten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

2x Imari dekselvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Imari bloempotten
Startprijs 80 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

4x Imari miniatuurvaasjes
Startprijs 80 EUR

Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.

3x Chinese sierschotel
Resultaat: 70 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Hutschenreuther figuur
Resultaat: 125 EUR

Duits Hutschenreuther porseleinen figuur met twee reigers. 20e Eeuw. Kunstabteilung, gesigneerd met blindmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Italiaans porseleinen figuur
Resultaat: 40 EUR

Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Duitse Thüringen danseres
Resultaat: 210 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen danseres met monogram. 20e Eeuw. Twee minimale chips onderkant. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.

2x Porseleinen beeldengroep
Startprijs 60 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen figuren groepen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloemenmeisje, bij andere figuur rugleuning gelijmd en twee vingers eraf. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelij...

Chinees porseleinen papegaai
Startprijs 100 EUR

Grote Chinees porseleinen papegaai, polychrome en goud decor. Eén chip. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Chinese groene karper, 1900
Resultaat: 95 EUR

Grote Chinese keramieken karper met groene glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 43 x 23 cm. In goede staat.

4x Antiek bisquit porselein
Startprijs 60 EUR

Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Twee maal Royal Dux, Bohemia, circa 1900. Damesfiguur hand beschadigd. Eén maal dame met tamboerijn + gemerkt C.H. 1900. Goed. Eén maal ijdel meisje, 19e eeuw...

Sculptuur van zeeleeuw
Startprijs 40 EUR

Scandinavische gematteerde glazen zeeleeuw. Gemerkt met P of T. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 9 x 6 cm. In goede staat.

2x Hutschenreuther beeldjes
Startprijs 140 EUR

Twee Duitse Hutschenreuther porseleinen figuren. Vrouw met fruit + man met wandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Spaanse tafellamp
Startprijs 50 EUR

Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Goudsteenservies, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws goudsteen keramiek servies. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kastkommen, kastanjevaasje, melkkannetje (gelijmd). Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke siervazen, 1900
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke grote handbeschilderde siervazen met goud decor en vogels etc. Circa 1900. Keramiek. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Servies, Wedgwood Amherst
Resultaat: 450 EUR

Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.

7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen
Startprijs 80 EUR

Zeven antieke porseleinen Petrus Regout Maastricht soepkommen met onderschotels. Circa 1890. Afmeting: 9,5 x 20 cm ø. In goede staat.

6x Societe Ceramique Maastricht borden
Startprijs 90 EUR

Zes antieke Societe Ceramique Maastricht borden met Potiche decor. Circa 1890. Afmeting: ø 19,5 cm. In goede staat.

2x Grote terracotta siervazen
Startprijs 500 EUR

Twee grote terracotta Jugendstil siervazen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Engelse creamware bonbonniere
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.

Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse polychrome Delftse borden met bloempot decor. Twee gemerkt. Minimale randglazuurschades. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Keramieken piedestal met bloembak
Resultaat: 300 EUR

Keramieken piedestal met bloempot met poedel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 28 cm ø. In goede staat.

Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik met bruine glazuur. Afmeting: 29 x 15 cm ø. In goede staat.

Delfts blauwe schotel, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotel met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 150 EUR

Groot drie-delig Japans Imari porseleinen kaststel met florale en paradijsvogel decors. Twee goed, één gelijmd. Afmeting: 31 x 40,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Keramieken St. Lukas vaas
Resultaat: 70 EUR

Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese drakenvaas
Resultaat: 300 EUR

Grote gemerkte Chinees porseleinen drakenvaas met groene glazuur. Bodemmerk. Mooie kwaliteit. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 50 x 25,5 cm ø. In goede staat.

7x Oude Chinese vazen
Resultaat: 95 EUR

Zeven stuks oude Chinees porseleinen vazen met bodemmerken, florale decors en teksten. Afmeting: 8,5 - 21,5 cm. In goede staat.

6x Chinese 18e Eeuwse borden
Startprijs 300 EUR

Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors. Twee haarlijnen en minimale chip mogelijk. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese klapmutskom, 18 eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.

Kapitale Chinese Familie Verte schotel
Startprijs 1.400 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren, herten, koets in landschap decor. Afmeting: 7,5 x 43 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinese porseleinen kop + schotels. Onder andere: Chine de commande, Familie Rose. Met figuren en florale decors. Eén Chine de commande kopje heeft haarlijn, verder in goede staat...

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Bestaande uit: 18e Eeuwse kom met Amsterdams bont decor, chips bovenrand. 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte kom met lotusbloemen en eenden decor, chi...

Lachende boeddha van agaat
Startprijs 100 EUR

Chinese agaat lachende boeddha op houtgestoken console. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 8 x 5 cm. In goede staat.

2x Grote Chinese gemberpotten
Resultaat: 135 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

Kang Xi vaas, Sang de Boeuf
Resultaat: 180 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese-Kantonese vaas
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese-Kantonese vaas. Circa 1900. Met bodemmerk, krijgers en salamander decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

5x Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse antieke tegels
Startprijs 80 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.

Zes 19e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

12-Pas Majolica tegeltableau
Resultaat: 110 EUR

Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.

Lot diverse tegels
Resultaat: 85 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.

6x Tegels, 17e-18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

Delfts 6-Pas tegeltableau in lijst
Startprijs 70 EUR

Antiek Delfts blauw 6-pas tegeltableau. Circa 1920. Mogelijk Giethoorn. Enkele chips. Afmeting: 46 x 33 cm. In redelijke staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 30 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

Lot Hollandse tegels
Resultaat: 90 EUR

Lot Hollandse oude antieke wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Galjoen, 18e eeuw. Makkums etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Groot tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.

13x Hollandse tegels
Resultaat: 40 EUR

Dertien Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. In houten lijst. Onder andere: Mangaan en polychrome, divers. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

Twee antieke wandschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke keramieken wandschotels met twee dimensionale decors meeuwen boven zee met schepen. Met blindmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

12 Gemberpotten (6 sets)
Resultaat: 45 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

12x Gemberpot (6 sets)
Resultaat: 60 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.

Set Engelse kandelaren, Royal Doulton
Startprijs 40 EUR

Een paar Engelse Royal Doulton terracotta kaarskandelaren in Arts & Crafts-stijl. Lambeth. Circa 1920. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig Delfts porseleinen kaststel met florale decors. Zes hoekig. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

7x Antiek Engels keramiek
Startprijs 120 EUR

Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse Franse vazen
Startprijs 100 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse gemerkte handbeschilderde vazen met figuren in landschap decors. Gemerkt met grote J in wit. Eén vaas chip in bovenrand, verder in goede staat. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In rede...

2x Antieke terracotta borden, P. Ipsen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta gesigneerde handbeschilderde borden door P. Ipsen Richenhaun. Circa 1880. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...

2x Antiek bisquit porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

7x Antiek Hollands Oranje keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zeven delen oud/antiek Hollands Oranje keramiek. Bestaande uit: Zes borden en één bloemsteker. Gouda. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Antieke Gouda Rhodian pijpvaas
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Hollandse Gouda Rhodian pijpvaas. Circa 1915. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Gouda polychrome platelen vaasjes/geurverdrijver. Circa 1915. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

5 Delen antiek plateel
Resultaat: 90 EUR

Vijf maal antiek Hollands plateel, divers. Bestaande uit: Grote schaal, drie borden, treef met onderschotel. Afmeting: 14 - 32 cm. In geode staat.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.