Gouden Tremissis, Byzantijn Justitiarus I. 527 - 565.
Bijzonder kavel met 73 munten waarvan vele (of allen) rond de 16e - 17e eeuw.
Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.
Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.
Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.
Zilveren Florijn Zwolle zonder jaar. Circa 1600.
Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.