Lot folders/affiches WO II. Onder andere: Programma Nationale Jongerenverbond, De Trom - Bevrijdingsnummer 1944, en proclamatie Het Nationaal Jongerenverbond 1940, en Het eerste verboden..... etc. Afm...
Antiquarisch boekje WO II. Infanterie Königin der Waffe, Waffenhefte des Heeres. Deutscher Volksverlag GmbH München. Afmeting: 21,5 x 14,8 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek WO II. Stormers in de branding. Door Jac. Roelofs. Uitgeverij Roskam Amsterdam. Afmeting: 3 x 23 x 16 cm. In goede staat.
Twee Hollandse medailles. Eén maal medaille voor openbare orde en veiligheid. Eén maal zilveren medaille voor langdurige trouw dienst Juliana 1948. Afmeting: ø 1,2 - ø 3,5 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Oude Indiase sabel met versierde lemmet, florale en sanscriet decor. 20e Eeuw. Met velours beklede schede. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Oude Indiase sabel met gegraveerde lemmet. Vernikkeld. Met velours beklede schede. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Vijf Nederlandse tekeningen WO II. Figuren voorstelling (verso teksten). Zwarte inkt op papier. Afmeting: 23 x 16,5 cm. In goede staat.
Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulsen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Abzeichen (oorkondes). Eén maal R.D.B. met Swistake K.W. met adelaar. Eén maal Deutsches Leipzig Turnfest 1863 - 1913. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Drie maal Egyptische medailles/oorkonde. Marine + Air Defence + Abu Simbel City Councel Aswan Governorate. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...
Duitse WO II helm met inslag bovenop. Inclusief lederen binnenhelm. Afmeting: 15 x 26 x 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
U.S. Army goggles. Motorbril met twee vizieren + motorrijtuigbewijs 1936. Afmeting: 20 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.