Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot divers
Resultaat: 40 EUR

Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...

3x Militair antiek
Resultaat: 40 EUR

Drie maal militair antiek. Eén kruithoorn van hoorn en messing. Eén blikken veldfles. Eén Oosterse houten kruithoorn met leder. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Belgische WO I tabaksdoos
Resultaat: 35 EUR

Antieke Belgische WO I tabaksdoos. 1914 - 1917. K. Stobbe, verso gedachtenis van de oorlog. Florale gravering. Afmeting: 10,5 x 7 x 3 cm. In goede staat.

Replica pistool
Resultaat: 30 EUR

Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

WO II motortas
Resultaat: 30 EUR

WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.

Duits WO I bajonet
Resultaat: 30 EUR

Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.

Sabel, 'Made in India'
Resultaat: 25 EUR

Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...

Diverse boeken / documentatie militaria
Resultaat: 25 EUR

Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...

10 Boeken militaria
Resultaat: 25 EUR

Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.

Antiquarisch boek
Resultaat: 25 EUR

Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.

Affiche Holland - Amerika lijn
Resultaat: 25 EUR

Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.

Oude/antiek Duitse trompet
Startprijs 250 EUR

Oude/antieke Duitse trompet met Swistaka teken van de R.A.D. Messing met koper. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

USS Telescoop Kanonkijker
Startprijs 225 EUR

USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws pistool met graveringen, damast loop, goud-inleg. Voorlader, zwartkruit. Oudere restauratie kolf. Afmeting: 37 cm. In redelijk/goede staat.

Pistool, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e -19e Eeuws (onderarm)pistool. Voorlader. Zwartkruit met gravering op zijstuk en loop. Stukje hout 1 cm weg. Afmeting: 27,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarische kalender WO II
Startprijs 200 EUR

Antiquarisch zeldzame Duitse kalender WO II. Unser Heer 1943, met lithografische voorstellingen Duitse leger. Afmeting: 30,5 x 24 cm. In goede staat.

Lot oude wapens, 8x
Startprijs 175 EUR

Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.

Antiek Engels zwaard
Startprijs 175 EUR

Antiek Engels zwaard. Gemerkt met bronzen medaillon in lemmet letter H. Eikenhouten heft. Mooie patina. Afmeting: L 85 cm. In goede staat.

2x Antiquarische Duitse boeken
Startprijs 150 EUR

Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.

Duitse WO II M-35 helm
Startprijs 150 EUR

Duitse WO II M-35 ijzeren helm met lederen binnenhelm. Patina. Afmeting: 17 x 24,5 x 28 cm. In goede staat.

Munitiekar
Startprijs 150 EUR

Militaire munitiekar 1922, Kantonat Bernischer Schmeide und Wagnermeisterverband in Bern. Inclusief aanspan voor paard, wordt ook vaak zonder gebruikt. 410cm. lang, 105cm. breed en 65cm. hoog, in rede...

Duitse WO II NSAP/SA riem
Startprijs 125 EUR

Duitse WO II, Lederen NSAP/SA riem. DRGM Vis/289 AU. Afmeting: L 102 cm. In zeer goede staat.