G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.
Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.
Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.
Michael van den Besselaar. 1964. Twee maal Action Men 1999. Olieverf op linnen. Afmeting: 150 x 120 cm. In goede staat.
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.