J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven binnenin schuur. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: 48 x 37 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse gravure Quin Quempoix. Betreft opstand, op en ondergang der actionisten. Het Thuilleriece hof. Gravure op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.
Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.
B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boerenhuis bij boom en waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Peter Klashorst. 1957 - Amsterdam. Nr. 48/90. Afrikaanse moeder met kind. Afmeting: 59 x 87 cm. Reproductie op papier. In goede staat.
Bastiaan Vroegop. 1910. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.
Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.