Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.
C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Interieur taveerne met drinkende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In redelijke staat.
Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.
Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.
Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.
C. Terlouw. Vaas met rozen. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 36 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee dikke vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Monogram A.V. 19e Eeuw. Gezicht op dorp en paard. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Geit in duinlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 20e Eeuw. Boomgaard Toscane. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Binnie Oosterbaan. Spelende kinderern bij bos. Aquarel op papier. Afmeting: 27,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
J. van der Bilt. L'ile de Capri Italië. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met huizen, figuren, koeien etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.
Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.