Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk, Gemberpot met anemonen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Gemberpot met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 26 cm. In goede staat.

J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer
Startprijs 100 EUR

J.A.C. Barten? Boerderij met kippen en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Adriaen v.d. Salm, Hollands winterlandschap
Startprijs 300 EUR

Adriaen v.d. Salm. Circa 1900. Hollands winterlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 100 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startprijs 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

2 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...

Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR

Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.

Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 90 EUR

Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

De Koning, Boer bij paardenkar
Startprijs 90 EUR

De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Ets Paul Wallat, Katwijk
Resultaat: 95 EUR

Twee maal Paul Wallat etsen. 1879 - 1966. Katwijk kerk + Katwijk haven. Etsen op papier. Afmeting: 23 x 21 cm en 26 x 21 cm. In goede staat.

C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 60 EUR

C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...

van Daalhof, Figuur bij landgoed poort
Resultaat: 80 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Figuur bij landgoed poort. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boeren hoenderhof
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Schilderij, Floor van Veen
Startprijs 25 EUR

Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G

Onduid. gesign., Jonge dame
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse school. Circa 1950. Naar Domerque. Jonge dame met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

H. Poeder, Twee poezen
Startprijs 140 EUR

H. Poeder. 21e Eeuw. Twee poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.

G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 90 EUR

Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 90 EUR

W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 70 EUR

J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 70 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

V. Vulpen, Landschap plasgezicht
Startprijs 150 EUR

V. Vulpen. 1915 - 1991 te Aubeterre. Landschap plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR

Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 70 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H. Rijkers, Hollands landschap
Resultaat: 70 EUR

H. Rijkers. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Brand, Vaas met bloemen
Resultaat: 55 EUR

J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

H. Kamp, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 40 EUR

T. Cmenonob. Russische school. Bosgezicht met berkenboom en kraaien. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 240 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Brigitte Bardot. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

P. Vosman, Heidegezicht met boerderij
Startprijs 40 EUR

P. Vosman. 20e Eeuw. Heidegezicht met Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Twee topless dames op strand
Resultaat: 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee topless dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.

B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen
Startprijs 40 EUR

B. Kloppe. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen en pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR

Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Onder andere: P.V. de Berge, Admiranti Schoemaker. N.v.de Meer Fexit, Monoment voor den gereformeerde godsdienst. Afmeting: 55 - 47 cm en 74 x 54 cm. In matig/redelijk...

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Startprijs 80 EUR

Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Startprijs 100 EUR

Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startprijs 100 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 60 EUR

Georg Hänel 1932. 1879 - 1945. Duitse school. Bosgezicht met bloemenveld. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Hollandse gracht met boten
Startprijs 150 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 50 EUR

Brotsky 1964. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd linksonder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.

Ikoon
Startprijs 80 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

F. Stock, Bos met beek
Startprijs 25 EUR

F. Stock. Duitse school. Circa 1920. Bos met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 25 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Bloemen. Gouache op zijde. Afmeting: 58 x 100 cm. In goede staat.

Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 40 EUR

Kees de Goede. Nr. 9/200. Jouw wereld mijn wereld. Lithografie op papier. Afmeting: 74 x 74 cm. In goede staat.

B. Kluivers, Abstract figuratief
Startprijs 50 EUR

Beatrice Kluivers '89. 1945 Leiden - Enschede. 1/12 Abstract figuratief. Linosnede op papier. Afmeting: 16 x 19 cm. In goede staat.

F. van Klingeren, Kater
Resultaat: 40 EUR

Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Startprijs 40 EUR

Peter de Rijcke '89. Zeist 1945. Nr. 34/100. Noord Hollands landschap. Lithografie op papier. Afmeting: 64 x 49 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 140 EUR

Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...

4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 110 EUR

Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...

Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Else von Schmiedeberg-Blume. 1876 - Duitse school. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startprijs 60 EUR

Ladd. Circa 1900. Engelse school. Engels kustgezicht met vissersboten en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Resultaat: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Kruik met bloem
Startprijs 60 EUR

Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Pendant, Stadsgezicht Venetië
Startprijs 60 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.

W. Frost, Romantisch wintergezicht
Startprijs 250 EUR

W. Frost, 1860. Mogelijk William Eduard Frost. 1810 - 1877. Romantisch wintergezicht met figuren bij kampvuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.

John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 35 EUR

John P. Clewe ? 19e Eeuw. Twee berglandschappen. Aquarellen op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 50 EUR

Acht maal 19e eeuwse diverse prenten. Onder andere: Mode prenten Frankrijk en Franse rechter prent. Afmeting: 14 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

7x (Duitse) werken, Divers
Startprijs 100 EUR

Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...

Ongesigneerd, Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door vrouw
Resultaat: 375 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Liefdespaar in taveerne wordt begluurd door een vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR

Twee werken van Patty Harpenau. Amsterdam 1959. 'Twee expressieve eieren composities'. Lithografieën op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startprijs 100 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 85 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 70 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 40 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 49 cm. In goede staat.

M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met porselein
Resultaat: 60 EUR

M.E. Willemse-Vervloet. (Maria Elisabeth). 1914 - 1964. Stilleven met porselein. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren op terras
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 52 cm. In goede staat.

Pijnenburg, Stilleven met fruit
Startprijs 60 EUR

Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Clemens, Landschap met gebouw
Startprijs 60 EUR

Clemens. Circa 1980. Landschap met gebouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 83 x 60 cm. In goede staat.

B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 55 EUR

B. Lourens. Dorpsgezicht met brug en kerk. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Naakte dame. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 40 cm. In goede staat.

Icoon
Startprijs 50 EUR

Decoratieve plated houten icoon. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 15 x 2,5 cm. In goede staat.

Icoon met messing
Startprijs 45 EUR

Decoratief handgeschilderd icoon met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 x 10,5 x 2 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret van een heer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een heer. Met vergulde lijst. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Slegers, Koeien bij rivierkade
Resultaat: 50 EUR

Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 50 EUR

B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Startprijs 60 EUR

D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Startprijs 60 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

D. Roggeveen, Gezicht op Katwijk
Resultaat: 60 EUR

Dirk Roggeveen. 1872 - 1955. Gezicht op Katwijk. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 53 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 30 EUR

Henk Schaer. Arnhem. Stilleven met fruit en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 34 cm. In goede staat.

F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 140 EUR

F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 100 EUR

Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

2x J.A.S., Bellona + Mokum Red
Resultaat: 50 EUR

2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.

W.J. Dijk, Boten op meer
Resultaat: 30 EUR

W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Startprijs 80 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Berends, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 60 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures
Startprijs 100 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Startprijs 60 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.