Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsonder. Circa 1900. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 54 cm. In goede staat.
J. van Gemert. Puppies in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ivan Zilberman. 21e Eeuw. Abstracte moderne compositie van kleuren. Olieverf op paneel. Met antieke lijst. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.
Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Rob de Haan? Circa 1980. Hollands strandgezicht Scheveningen, met boten op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.
Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Hans Füsser. Duitse school. Düsseldorfer karikaturist, WO I bij Düsseldorfer Wochenschau. Slapende soldaat in paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1900. Twee trekpaarden met ruiter op scheepskade in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
A. Martens. Circa 1910. Zeilboot Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
H. Ambrosius. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
Jan te Wierik 1987. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1989. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.