Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.

Antiek Chinees rolschilderij
Startprijs 300 EUR

Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.

Betsie Assink, Kubistisch
Startprijs 200 EUR

Betsie Assink. 1946, Hengelo. Kubistisch stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 64 x 43 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Startprijs 200 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Riviergezicht
Startprijs 400 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met huizen, figuren, koeien etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gravure, Brand stadhuis Amsterdam
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Keith Haring, Man + mannetjes
Startprijs 380 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 100 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Tuinbroek cabriolet
Startprijs 350 EUR

Herman Brood. Nr. 177/250. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Tuinbroek cabriolet. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. in goede staat.

C. Dijkman, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 125 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 125 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Herman Brood, Dus dit is um
Startprijs 350 EUR

Herman Brood. Nr. 78/180. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Dus dit is um. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 64 cm. In goede staat.

2x Theo Wolvecamp, De twee jaargetijden
Startprijs 350 EUR

2x Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. De twee jaargetijden '91 (van de vier). Lithografie op papier. Afmeting: 34 x 50 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Revolutie spelen
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Heuvelland
Startprijs 700 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. v.d. Bilt, L'ile de Capri Italië
Startprijs 350 EUR

J. van der Bilt. L'ile de Capri Italië. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 300 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Startprijs 150 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 350 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 13/85 Artist proof. Portret van zijn vrouw. Balinese schone. Lithografie op papier. Afmeting: 49 x 68 cm. In goede staat.

Binnie Oosterbaan, Spelende kinderen
Startprijs 50 EUR

Binnie Oosterbaan. Spelende kinderern bij bos. Aquarel op papier. Afmeting: 27,5 x 20,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Boomgaard Toscane
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd? 20e Eeuw. Boomgaard Toscane. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Y. Wenning, Geit in duinlandschap
Resultaat: 80 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Geit in duinlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 24 cm. In goede staat.

Monogram A.V., Gezicht op dorp en paard
Startprijs 100 EUR

Monogram A.V. 19e Eeuw. Gezicht op dorp en paard. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Twee dikke vrouwen op strand
Resultaat: 190 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee dikke vrouwen op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

A. Heyboer, Erotische danseres
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 36 cm. In goede staat.

H. F. Bieling, 11 werken
Startprijs 320 EUR

Herman Frederik Bieling. 1887 - 1964. Elf diverse voorstellingen. Onder andere: Oosters, naakt, figuren, bomen etc. Aquarel op papier. Circa 20 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

C. Terlouw, Vaas met rozen
Startprijs 75 EUR

C. Terlouw. Vaas met rozen. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Henri Armengol, Twee dames in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Startprijs 300 EUR

Jan te Wierik, 1990. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratief design. Acryl op papier. Afmeting: 53 x 67 cm. In goede staat.

Pawel Czernecki, Musculair vrouwelijk naakt
Startprijs 300 EUR

Pawel Czernecki, 1995. Musculair vrouwelijk naakt. Pastel op papier. Afmeting: 55 x 83 cm. In goede staat.

Andy Warhol, Marilyn Monroe
Startprijs 230 EUR

Screenprint atelier Andy Warhol. Portret Marilyn Monroe. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 90 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Dylan en Gascia
Startprijs 80 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

De Vries, Hollands havengezicht bij avond
Startprijs 200 EUR

De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden
Startprijs 150 EUR

Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Piet Rackwitz, Landschap met paardenkar
Resultaat: 260 EUR

Piet Rackwitz. 1892 - 1968. Landschap met paardenkar en boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Interieur taveerne met drinkende figuren
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Interieur taveerne met drinkende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In redelijke staat.

C.J. de Vogel, Landschap met boerderij
Startprijs 150 EUR

C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.

Franz Helfferich, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 250 EUR

Gesigneerd Franz Hellferich. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeeuwse boerderij
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Epreuve d'Artiste
Startprijs 200 EUR

Theo Wolvecamp '89. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie. Handgesigneerd. Epreuve d'Artiste. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 42 x 72 cm. In goede staat.

Wolvecamp, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR

Theo Wolvecamp 1990. 1925 - 1992. Hengelo. Lithografie handgesigneerd. Nr. 39/200. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Russische etsplaat
Resultaat: 80 EUR

Oude Russische messing gesigneerde etsplaat. Kyrillisch. Arreslede met figuren. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.

Pendant, Hongaarse school
Startprijs 100 EUR

Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

F. Dubois, Parijs stadsgezicht
Resultaat: 160 EUR

Francois Dubois. Circa 1956. Parijs stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gerrit van 't Net, Erotische voorstelling
Startprijs 200 EUR

Gerrit van 't Net. Eemnes - 2009. Erotische voorstelling. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: 31 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram B.C.K., Bergachtig landschap
Startprijs 200 EUR

Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

W. van Horssen, Romantisch riviergezicht
Startprijs 200 EUR

W. van Horssen. Circa 1880. Romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

Grote collectie gravures, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Grote collectie van 113 stuks antieke botanische handingekleurde gravures. 18e - 19e Eeuw. Zéér interessant !! Verkleuringen en lichte vochtschades mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede st...

P. Renard, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Resultaat: 160 EUR

P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

2x Herman Krikhaar, Cobra
Startprijs 200 EUR

Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...

A. Gignac of Signac, Damesportret
Startprijs 200 EUR

A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startprijs 75 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 150 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Taylor, Jockeys in volle draf.
Resultaat: 40 EUR

Taylor. Jockeys in volle draf. eind 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startprijs 40 EUR

Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ikoon, circa 1880
Startprijs 60 EUR

Antiek ikoon. Circa 1880. Verf laat iets los. Lichte wormbeval. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Startprijs 50 EUR

J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Corneille omslagboek
Startprijs 70 EUR

Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

Antieke gravure op perkament (huid)
Startprijs 50 EUR

Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.

Naar Artz, biddende figuren
Resultaat: 50 EUR

Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat

Morland, Gravure
Startprijs 40 EUR

Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 150 EUR

Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.

L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 35 EUR

L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...

3x Religieuze steendrukken
Startprijs 30 EUR

Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.

Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Divers fruit
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Vrouw op tabaksplantage
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Cambodja of Vietnam. Vrouw op tabaksplantage. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 76 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Brood
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Kersen
Resultaat: 80 EUR

C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Startprijs 50 EUR

A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

A.J. Reuvers, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR

A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten
Resultaat: 30 EUR

Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge
Startprijs 50 EUR

Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.

W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Startprijs 60 EUR

W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 30 EUR

J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.