H. Ambrosius. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.
A. Martens. Circa 1910. Zeilboot Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1900. Twee trekpaarden met ruiter op scheepskade in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Hans Füsser. Duitse school. Düsseldorfer karikaturist, WO I bij Düsseldorfer Wochenschau. Slapende soldaat in paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...
Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Rob de Haan? Circa 1980. Hollands strandgezicht Scheveningen, met boten op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ivan Zilberman. 21e Eeuw. Abstracte moderne compositie van kleuren. Olieverf op paneel. Met antieke lijst. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
J. van Gemert. Puppies in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsonder. Circa 1900. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 54 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
G.J. van Overbeek. Paardenwagen op de Rotterdamse kade in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.