Oude Russische messing gesigneerde etsplaat. Kyrillisch. Arreslede met figuren. Afmeting: 31 x 26 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Circa 1956. Parijs stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gerrit van 't Net. Eemnes - 2009. Erotische voorstelling. Olieverf op linnen. Gaatje. Afmeting: 31 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram B.C.K. 19e Eeuw. Bergachtig landschap met paardenkar, figuren en hond. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 20 cm. In goede staat.
Soehardjo. 1945. Indonesische school. Indonesisch rijstveld met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
W. van Horssen. Circa 1880. Romantisch riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
Grote collectie van 113 stuks antieke botanische handingekleurde gravures. 18e - 19e Eeuw. Zéér interessant !! Verkleuringen en lichte vochtschades mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede st...
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Twee werken Herman Krikhaar, 1976. 1930 - 2010. (épreuve d' artiste). Eén portret Corneille (Cobra). Eén portret Constant (Cobra). Gelimiteerde lithografieën op papier. Afmeting: 32 x 34 cm. In goede ...
A.Gignac of Signac. Circa 1900. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
M. Hagedoorn. 1911 - 1988. Binnenhof in Curacao. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Taylor. Jockeys in volle draf. eind 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Landschap met boerenhuis en figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boerderij aan het water met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
Antiek ikoon. Circa 1880. Verf laat iets los. Lichte wormbeval. Afmeting: 24 x 17 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Antieke gravure op perkament (huid). Leibzigk (Leipzig). 17e - 18e Eeuw? Iets verkleurd. In redelijk/goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Oude antieke steendruk naar een schilderij van Morland, Engraved by W. Ward. Titel: Travelors. Steendruk op papier. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.
F. van der Glas. 1894 - 1976. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.
L. Deder. Twee antieke gravures. 17e Eeuw. Eén afbeelding paardenmarkt door C. Decker fecit. pv. Smith excul. Eén afbeelding van het generaliteits kruitmagazijn. Gravures op papier. Afmeting: 28 x 25 ...
Drie 19e eeuwse religieuze steendrukken. Naar Anthony van Dijck pinx Lith. de Gerard. Lithografie op papier. Afmeting: 44 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Figuren aan het bidden voor de maaltijd. Circa 1900. Sepia op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met oesters op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Cambodja of Vietnam. Vrouw op tabaksplantage. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 76 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood, Roemer, zilveren bord en vrucht. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C.Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13,5 x 18 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Winterlandschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
A.J. Reuvers. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
Tjerk Wielinga. 1885 - 1957. Riviergezicht De Linge met koeien en platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse gravures. Eén maal vlinder komt uit cocon in landschap. Zon met gezicht. Eén maal landschap met wandelaar bij pioenroosstruik + Latijnse tekst. Afmeting: ø 13,5 cm. en 13 x 13 cm...
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
J. van Oosten. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
A.F. Bunner (Andrew Fisher). 1841 - 1897. Amerikaanse school. Hollandse vissersboten met figuren op kalm water. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1920. Havengezicht Hamburg. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Franz von Betteray. Duitse school. Circa 1930. Zeilboot met figuren bij haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Gemberpot met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 26 cm. In goede staat.
J.A.C. Barten? Boerderij met kippen en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Adriaen v.d. Salm. Circa 1900. Hollands winterlandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...
Giele Roelofs. 1907 - 1976. Twee tekeningen Joodse figuren met keppel. Tekening op papier. Afmeting: 15 x 11 cm en 14 x 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Jongensportret. Anno 1807. Verso naam. Pastel op papier. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Paul Wallat etsen. 1879 - 1966. Katwijk kerk + Katwijk haven. Etsen op papier. Afmeting: 23 x 21 cm en 26 x 21 cm. In goede staat.
C. Vischer Excubat. Twee antieke bijbelse 17e eeuwse gravures. Genesis, 37 - 24. En, Esther Cap. 5.V.I. Gravures op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bijbelse gravures naar Peter Paul Rubens. Festum Omnium Sanctorum Michiel Bunel 1601 - 1615. Christi Funus, Michel Bunel 1601 - 1615. Gravures op papier. Afmeting: 47 x 38 cm en 44 x 32 c...
Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Figuur bij landgoed poort. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. Circa 1950. Naar Domerque. Jonge dame met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Elegante dame in zwart kleed. Pastel op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Twee Griekse ikonen. Tweede helft 20e eeuw. Handgeschilderd. Eén met eerste gehalte zilver riza (950). Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
H. Poeder. 21e Eeuw. Twee poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
V. Vulpen. 1915 - 1991 te Aubeterre. Landschap plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.