Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 150 EUR

Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Vogel in lucht
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Hollandse gracht met boten
Startprijs 150 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

V. Vulpen, Landschap plasgezicht
Startprijs 150 EUR

V. Vulpen. 1915 - 1991 te Aubeterre. Landschap plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR

Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.

Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 150 EUR

Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.

H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 150 EUR

H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR

C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.

C.J. de Vogel, Landschap met boerderij
Startprijs 150 EUR

C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.

Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden
Startprijs 150 EUR

Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Startprijs 150 EUR

Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.

Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot
Startprijs 150 EUR

Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 140 EUR

F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

H. Poeder, Twee poezen
Startprijs 140 EUR

H. Poeder. 21e Eeuw. Twee poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

3 Antieke gravures
Startprijs 130 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 125 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 125 EUR

Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 125 EUR

Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met korenschoven
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

A. Martens, Zeilboot Amsterdam
Startprijs 120 EUR

A. Martens. Circa 1910. Zeilboot Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 110 EUR

Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...

J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 100 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR

Bram Steenhagen (Almelo). Geschilderde kopie. Herberg met 17e eeuwse figuren. Met antieke lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR

Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 100 EUR

Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures
Startprijs 100 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...

Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 100 EUR

Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret van een heer
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een heer. Met vergulde lijst. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startprijs 100 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.

7x (Duitse) werken, Divers
Startprijs 100 EUR

Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...

Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startprijs 100 EUR

Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Startprijs 100 EUR

Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 100 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer
Startprijs 100 EUR

J.A.C. Barten? Boerderij met kippen en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Gemberpot met anemonen
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk. Circa 1930. Gemberpot met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 26 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Pendant, Hongaarse school
Startprijs 100 EUR

Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.

Monogram A.V., Gezicht op dorp en paard
Startprijs 100 EUR

Monogram A.V. 19e Eeuw. Gezicht op dorp en paard. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 100 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR

Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.

Hans Füsser, Slapende soldaat in paardenkar
Startprijs 100 EUR

Hans Füsser. Duitse school. Düsseldorfer karikaturist, WO I bij Düsseldorfer Wochenschau. Slapende soldaat in paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.

J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 100 EUR

J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesign., Twee naakte dames
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers
Startprijs 100 EUR

Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Wetering de Rooy, Zonnige boerderij
Startprijs 100 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Houtvester
Startprijs 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap met houtvester. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Landschap
Startprijs 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 90 EUR

W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 90 EUR

Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

De Koning, Boer bij paardenkar
Startprijs 90 EUR

De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 90 EUR

Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 85 EUR

Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.

8x Diverse werken
Startprijs 80 EUR

Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 80 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 80 EUR

N. Wijnberg '47. 1918 - 2006. Badende figuren aan rivier. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Startprijs 80 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR

Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...

Ikoon
Startprijs 80 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Startprijs 80 EUR

Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

H. Kamp, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR

H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Peter de Rijcke, Dylan en Gascia
Startprijs 80 EUR

Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Gravure, Brand stadhuis Amsterdam
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Stierop? Kalf in stal
Startprijs 80 EUR

Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.

Zijdeschilderij, Landschap
Startprijs 80 EUR

Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Startprijs 80 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

Gerard Bos Fec. Figuren op landweg
Startprijs 75 EUR

Gerard Bos Fec. 1860 - 1943. Figuren op landweg. Figuren bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 51 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Eduard Houbolt, Damesportret
Startprijs 75 EUR

Eduard Houbolt, Fec. 1945. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startprijs 75 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.

C. Terlouw, Vaas met rozen
Startprijs 75 EUR

C. Terlouw. Vaas met rozen. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR

Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.

2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 70 EUR

Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.

Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 70 EUR

Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 70 EUR

B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR

Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 70 EUR

H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 70 EUR

J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Corneille omslagboek
Startprijs 70 EUR

Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.