Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
V. Vulpen. 1915 - 1991 te Aubeterre. Landschap plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. Nr. 82/150. 1984. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: 61 x 40 cm. In goede staat.
Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.
H. Paul Windhausen. Drie maal paarden portretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Portret oude heer met hoed en baard. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
C.V. Dewalt ? portret van louis Bouwmeester . Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
F. Kazenda of Hazenda ? Circa 1940. Mogelijk Frederik Kasenda.1920 - 1950. Gevecht haan met bok. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Poeder. 21e Eeuw. Twee poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.
A. Martens. Circa 1910. Zeilboot Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Eén maal Vue de la Maison de plaisance. N.J.B. de poilly etc. Eén maal Vue de la Conchinchine, A. Paris chez basset. Eén maal Vue de Florence prise de vaga loggia. Eén maal Vue de la Maison de Belvede...
J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Bram Steenhagen (Almelo). Geschilderde kopie. Herberg met 17e eeuwse figuren. Met antieke lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...
Harry Eliott. 1882 - 1959. Musicerende priesters. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret van een heer. Met vergulde lijst. Afmeting: 57 x 47 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Hollands landschap bij avond met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J.A.C. Barten? Boerderij met kippen en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1930. Gemberpot met anemonen. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 26 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal gesigneerd. Hongaarse school. Tweede helft 20e eeuw. Ossenkar + paardenspan met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Monogram A.V. 19e Eeuw. Gezicht op dorp en paard. Aquarel op papier. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Hans Füsser. Duitse school. Düsseldorfer karikaturist, WO I bij Düsseldorfer Wochenschau. Slapende soldaat in paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
P. Ten Cate 1901. Landschap met houtvester. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
P. Ten Cate 1901. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
W. Ruiter. Tweede helft 20e eeuw. Winters landschap met houtvesters en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Gerard Bornkarst ? Tweede helft 20e eeuw. Stal met paard en kip. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
De Koning. Tweede helft 20e eeuw. Boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Nanne Balijn. 20e Eeuw. Dorpsgezicht bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Renée Keuller. 1899 - 1981. Belgische school. Boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 51 cm. In goede staat.
Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...
Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
N. Wijnberg '47. 1918 - 2006. Badende figuren aan rivier. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.
Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Landschap met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Gerard Bos Fec. 1860 - 1943. Figuren op landweg. Figuren bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Eduard Houbolt, Fec. 1945. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Nr. 371/500. Landschap met Balinese schone. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 45 x 79 cm. In goede staat.
C. Terlouw. Vaas met rozen. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.
Piretti. Circa 1960. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
B. Kloppers. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met vazen en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Van Berkel. Tweede helft 20e eeuw. Hollands landschap met boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg Jr. 1871 - 1948. Boerderij met zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Schijvens. '84. Boerenschuur met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.