Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ring met parel
Resultaat: 65 EUR

Sierlijke ring, 416/000, met zoetwaterparel, ø 5,5 mm, en 2 diamantjes. ca 1,8 gram ø 52 Nieuw

2 Lederen etui's met gouden sluiting
Resultaat: 60 EUR

Twee lederen etui's met goud, 585/000. Een bruin lederen etui met scharnier versierd met een ovaal gecontourneerd gouden applique met biedermeiergravure en een zwart lederen etui met geelgouden sluiti...

2 Zilveren sieraden
Resultaat: 60 EUR

Twee delen zilver met een grote zilveren knoop, 835/000, met getorste rand en een afbeelding met leeuwen, ø 75 mm, en een sleutelhanger, 800/000, met munten gemaakt als medaillon, ø 40mm, Totaal ca 7...

Lapis lazuli collier
Resultaat: 60 EUR

Collier van lapis lazulli kralen verlopend in grootte, 9-12mm, Voorzien van kleien zilveren sluiting, plat rond bezet met een lapis lazulli, halve maan. lengte 50 cm. nieuw

5 Edelstenen colliers
Resultaat: 60 EUR

Vijf edelstenen colliers, met o.a. parels, koraal, nefriet, rozenkwarts, been en amethist.

Zilver vergulde choker met granaat
Resultaat: 60 EUR

Zilver vergulde choker, 925/000, met granaat. Choker met in het midden een grote en een kleine rozet, ø 13 & 8mm, bezet met granaten. Aan de zijkant van de rozet zitten 2 verlopende stukken met grana...

Fijn bloedkoralen collier
Resultaat: 60 EUR

Collier van bloedkoralen, tonvormig model 5 mm, voorzien van geelgouden bolsluiting. Lengte 41 cm.

Saffier
Resultaat: 60 EUR

Een saffier, plat ovaal gefacetteerd, ca 21,66 ct (cracked)

Gouden broche met parels
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parels. Broche met maan en floraal decor bezet met kleine zaadpareltjes. 16x38mm, ca 3,7 gram. In goede staat.

Hanger met saffier
Resultaat: 60 EUR

Collier en hanger, 416/000, met saffier en diamant. Fijn gedraaid wit collier met een ronde hanger met een rond gefacetteerde synthetische saffier, ca 1,75 crt, met een geschulpte rand bezet met diama...

Zilveren klemarmband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren klemband, 925/000, aan de uiteindes voorzien van 2 uitgewerkte leeuwenkoppen. Aziatische stijl. Voorzien van verend scharnier ca 19,3 gram. ø60x45mm. Gebruikt verder in goede staat.

Gouden collier met hanger
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden collier met gouden hanger, 585/000, met Egyptische voorstelling. voorzien van onedele extra sluiting. ca 3 gram. lengte hanger 3,5 cm, lengte collier 50 cm.

Granaatketting
Resultaat: 50 EUR

Collier van gefacetteerde granaten, ø 10 mm, bevestigd aan een zilveren ovale sluiting. Lengte 50 cm.

Barnsteenketting
Resultaat: 50 EUR

Geknoopt collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte, voorzien van een magneetsluiting. 12-38 mm. Lengte 80 cm

Gouden ring met zirkonia
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een halve bol bezet met 7 grote zirconia's. ø 54 ca 2,2 gram.

Lot zilveren sieraden, 7x
Resultaat: 50 EUR

Lot zilveren sieraden met 4 hangers met diverse stenen, 2 Biba ringen en een broche met zonnegod. ca 50 gram.

3 Zilveren hangers met collier
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren hangers met collier, 800/000. Een hanger met groene, een hanger met gele en een hanger met licht blauwe steen. Met een gourmet en venetiaans collier. Totaal ca 30 gram. In goede staat

Zilveren armband
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, gemaakt uit diverse kettinkjes van singaporeschakels getorst in het midden voorzien van een opengewerkt hart, 12x12mm, Met karabijnsluiting. 17 cm. ca 16,8 gram. In goede st...

2 Robijnen
Resultaat: 50 EUR

Twee robijnen, ovaal gefacetteerd 6,97 ct en 7,9 ct.

Lot divers, horloges etc.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse sieraden, horloges, met o.a. een reiswekker, manchetknopen, horloges, beursjes en een brilletje.

Antieke sieradendoos met sieraden
Resultaat: 50 EUR

Antieke houten sieraden doos in de vorm van de boek, gevuld met diverse sieraden uit wit en geelmetaal, diverse kralen en knopen. 22x28x5cm. In goede staat

Lot robijnen en saffieren
Resultaat: 50 EUR

Lot met diverse robijnen en saffieren. 9 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal ca 24,4 ct, wollige insluitsels, en 7 saffieren, briolette geslepen, met verschillende kleuren. Totaal ca 7,5ct.

Zirkoon en mystic quartz
Resultaat: 50 EUR

Twee edelstenen, een lichtblauwe zirkoon, ovaal gefacetteerd, 1,72ct en een mystic quartz, ovaal gefacetteerd, 15,6x11,5mm.

5 Robijnen
Resultaat: 50 EUR

Lot met 5 robijnen, een grote ovaal gefacetteerde robijn, 6,68ct, 10x13mm, en een lot met 4 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal 6,21 ct, ca 8x5mm.