Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met sterren, bloemen en waaiers. MT.: J.B. le Loup, Schoonhoven, 1852-1865. Voorzien van fraaie stoffen tas met bloemen. 10x17cm. In redelijk goede staat

Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met rastergravering en schildjes met Biedermeier gravering. 10x16cm. met ketting. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.: r:1876. In goede staat

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, laag model op ronde voet voorzien van een rand met ranken. Iets afwijkend van elkaar. ø7x7cm en ø7x7,5 cm. Eén voet is wat uit model.

Zilveren plaquette op spiegel
Startprijs 50 EUR

Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.

Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes
Startprijs 110 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en wieberdecor. Aan de zijkanten voorzien van leeuwenkoppen met draagoog. MT.: Van Kempen & Zonen, Voorschoten. jl.: C:1912. 13,5x...

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 110 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig model met ajour spijlen- en ronddecor. Voorzien van opgesoldeerde parelrand. MT.: Fa Schriek &Looren de Jong, Schoonhoven. jl.: M:1947. 19x11x6cm. ca 109 ...

4 Zilveren tafelkandelaren
Startprijs 120 EUR

Vier zilveren tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. ø8x8cm. MT.: Begeer, Utrecht jl.: X: 1932. Twee kandelaren aan de bovenzijde gedeukt, twee minimaal gedeukt. Verder in goede staat.

2 Zilveren fazanten
Startprijs 380 EUR

Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat

2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 25 EUR

Lot met twee kandelaren, één zilveren kandelaar, laag model MT.: Gerritsen en van Kempen, Voorschoten, ø8,0x8,5cm. En een bijna identiek plated model, ø7,5x8,5cm. In goede staat.

6x Fruitmes met zilveren heft
Startprijs 60 EUR

Zes fruitmesjes met 925/000 zilveren heften. Sheffield. Twee maal 1919, vier maal 1920. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

2x Zilveren vorken, 1871
Startprijs 45 EUR

Twee 835/000 zilveren vorken. Rond model steel met kam. Mr. J.C.F. Bekkers - Groningen. jl: M: 1871. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 84 gr. In goede staat.

4x Zilveren sierkurken
Startprijs 80 EUR

Vier antieke 835/000 zilveren sierkurken met bijzondere scharnierende trekring. Mr. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: circa 8,5 cm. In goede staat.

Zilveren groentelepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel met Biedermeier gravures. Greep heeft breukje. Mr. J. W. Tarner - Amsterdam. jl: V: 1880. Afmeting: 26,5 cm. Gewicht: circa 77 gr. In goede sta...

Set zilveren lepels in cassette
Startprijs 90 EUR

Set zilveren lepels in cassette, 835/000, met 12 theelepels en 2 suikerscheppen voorzien van getorste steel met een uitgewerkt blad met graveerwerk. MT.:Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1926-1961. Leng...

Porseleinen odeurflacon met zilveren dop
Startprijs 40 EUR

Blauwe kegelvormige porseleinen odeurflacon met romantische voorstelling. Compleet met binnenstopje en 925/000 zilveren schroefdop. Birmingham. Circa 1905. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.

2x Zilv. gelegenheids/mosterdlepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met ronde bak (graveerbaar) en drie-kantige steel met onderaan een kwabornament, bekroond met een drakenkop. Hierbij een 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourn...

Zilveren suikerschep+mosterdlepel
Startprijs 45 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep, zogenaamd kolenschop model, met streep decor en een 835/000 zilveren mosterdlepeltje met streep decor. Mr. P. Cool - Sneek. jl: I: 1843. Afmeting: 8,5 cm + 10,5 cm. Gewic...

3 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Lot met 3 zilveren lepels, een strooilepel met gezaagde kruisjes in de ronde bak en voorzien van een steel rond met filetrand, MT.:A. Kuijllenburg, Schoonhoven, jl.:a:1885, een roomlepel met gecontou...

Zilveren reukdoosje
Startprijs 80 EUR

Fraai ovaal opengewerkt zilveren reukdoosje. Afmeting: 6 x 5 x 2,5 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.

Zilveren wolmandje
Startprijs 90 EUR

Zilveren 925/000 filigrain wolmandje met omgeslagen rand en hengsel. Afmeting: 10 x 10 cm ø. Gewicht: circa 48 gr. In goede staat.

Zilveren taartschep
Startprijs 80 EUR

Zilveren 835/000 taartschep met gecontourneerd blad met gravure en getorste steel. Heft voorzien van parelrand. Mr. A. & J.J. Driesen - Schoonhoven. jl: U: 1904. Afmeting: 21,5 cm. Gewicht: circa 57 g...

Zilveren roomlepel
Startprijs 35 EUR

Zilveren 835/000 roomlepel met ronde bak en gecontourneerde haaksteel met florale graveringen . Mr. H. Ament - Joure. jl: M: 1871. Afmeting: 13,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.

Zilveren lepel met lekbak
Resultaat: 35 EUR

Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...

Zilveren roomlepel
Resultaat: 45 EUR

Zilveren 925/000 roomlepel. Bak met gedreven afbeelding boer met paard, molen, huizen etc. Haaksteel met wapenschildje en een kaatser. Mr. J. Schijfsma Jz. - Woudsend - Sneek. jl: G: 1891. Afmeting: 1...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel. Model Van der Lely. Steel bekroond met 'De Liefde'. Oude en nieuwe keuren, tekst van latere datum. MT hergekeurd Amsterdam, keur cv - Amsterdam. jl: W: 1956. Afmeti...

2 Breischedes, hout & zilver
Startprijs 100 EUR

Twee breischedes, één zilveren gemaakt als broche, 12 cm en een antieke gemaakt uit hut. 14 cm.

Zilveren sauslepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 sauslepel. Steel rond filet model met kam. Mr. J. Mandersloot - Utrecht. jl: X: 1907. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 59 gr. In goede staat.

Zilveren soeplepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren 835/000 soeplepel met ovale gecontourneerde bak, en steel met filetrand. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: P: 1874. Afmeting: 26 cm. Gewicht: circa 186 gr. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met takvormige steel bekroond door Nederlandse wapen 'Je Maintiendrai' en bak met afbeelding 'De luitspeler', achterzijde bak inscriptie 'Bevrijding 1945', later aan...

Rond hoornbakje met zilver
Resultaat: 70 EUR

Rond hoornbakje met omgeslagen rand. Voorzien van zes gedreven Djokja zilveren applicaties. Afmeting: ø 11 cm. Kleine haarlijn. In goede staat.

2x Djokja zilver
Startprijs 60 EUR

Twee maal Djokja zilver. Zilveren 800/000 zes-vlaks suikerkom met hamerslag en gedreven florale afbeeldingen. Afmeting: 5 x 7,5 cm ø. En een zilveren 800/000 lepelvaas met hamerslag en gedreven floral...

Kavel kristal glas met zilveren voet
Startprijs 50 EUR

Vijf delen kristalglas met zilveren voet. 20e Eeuw. Eén smalle vaas heeft minimale chip. Afmeting: 10,5 - 29 cm. In goede staat.

2-Delig wildbestek in cassette
Startprijs 50 EUR

Twee delig wildbestek met grepen versierd met guirlandes en parelranden. 22-29cm. In cassette

Antiek goudweegschaaltje met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antiek goudweegschaaltje, Voorzien van 2 zilveren bakjes en kettingen. 925/000, Engels. één ketting zit los. 16x18 cm.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 65 EUR

Ovaal 925/000 zilveren pepermuntdoosje met gedreven florale afbeeldingen. Birmingham. Circa 1903. Afmeting: 2 x 4,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 15 gr. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 90 EUR

Antiek geribbeld 835/000 zilveren pepermuntdoosje zonder scharnier en hartvormig wapenschildje op deksel met initialen. Toegeschreven aan Mr. F. Massignag - Amsterdam. jl: U: 1829. Afmeting: ø 4,5 cm....

Visbestek
Startprijs 50 EUR

Plated visserveercouvert met benen heft, voorzien van fraaie graveringen met vis- en floraaldecor. 24-33 cm. In goede staat

Strooier met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen strooibus met zilveren strooidop. geslepen peervormige bus op ronde geslepen voet met zilveren strooidop. 835/000. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten. ø8x13 cm. In goede staat

Zilveren theezeef+lekbakje
Startprijs 50 EUR

Zilveren 925/000 theezeef met bewerkte rand. Steeleinde met waaiervorm. Mr. H.M. Mansveld - Rotterdam. jl: B: 1911. Op bijpassend 835/000 zilveren lekbakje met drie bolpootjes. Mr. Hooykaas - Schoonho...

Zilveren Djokja bonbonschaal
Startprijs 60 EUR

Djokja zilveren bonbonschaal met gedreven afbeeldingen van vlinders, bloemen, slingers etc. Voorzien van een oude belastingkeur. Afmeting: 16 x 9 x 4 cm. Gewicht: circa 51 gr. In goede staat.

3-Delige tafelset met zilver
Startprijs 120 EUR

Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset in bloemvorm met 835/000 zilveren bladvormig montuur, geplaatst op een rond zwart mahoniehouten plateau met pootjes. Mr. J. Held - Amsterdam. jl: P: 18...

Zilveren amandelbakje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 835/000 amandelbakje met opengewerkte spijlen en rondjes, voorzien van kabelrand. Mr. H. Schriek - Schoonhoven. jl: N: 1973. Afmeting: 8,5 x 5,5 x 3,5 cm. Gewicht: circa 29 gr. In goede staat...

Theebus met zilver
Resultaat: 50 EUR

Kristallen theebus en zilveren hals en deksel, 835/000. Bol geslepen kristallen theebus met zilveren deksel met graveerwerk. ø8x16cm. In zeer goede staat

Loddereinfles met zilver
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met zilveren applicatie voorzien van opschrift 'Souvenir' en een 835/000 zilveren montuur. Met dop, welke voorzien is van graveringen. Compleet met geslepen binnens...

Zilveren strooier (vogel)
Startprijs 80 EUR

Zilveren vogel, 835/000, als strooier. 8x4x5cm. ca 57 gram. een pootje gebroken. cond redelijk

2 Delen kristal met zilver
Startprijs 100 EUR

Twee delen kristal met zilver, 835/000, een kristal hoedenschaal met omgeslagen aculadevormige rand voorzien van zilveren beugel met parelrand. ø24x22cm, en een kaasstolp met onderschotel versierd met...

Cakeschaal en bonbonniere met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen cakeschaal en bonbonschaaltje met zilveren beugel, 833/000, cakeschaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met zilveren beugel met parelrand, gerestaureerd, en en bonbonschaal met aculade ...

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Antiek cartouche vormig zilveren lodderein doosje met fraaie afbeeldingen. Toegeschreven aan Mr. W. Vergeer - Schoonhoven. Circa 1800. Afmeting: H 3 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.