Tas met zilveren beugel, 835/000, versierd met rastergravering en schildjes met Biedermeier gravering. 10x16cm. met ketting. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven jl.: r:1876. In goede staat
Spiegel met zilveren plaquette, 925/000, met de afbeelding van een vrouw. MT.: 22 Ancona, Italië Grootte 10,5x13cm. In goede staat.
Vier zilveren tafelkandelaren, 835/000, op ronde voet. ø8x8cm. MT.: Begeer, Utrecht jl.: X: 1932. Twee kandelaren aan de bovenzijde gedeukt, twee minimaal gedeukt. Verder in goede staat.
Stel zilveren fazanten, 915/000. Spaans. 19x3x9cm, ca 132 gram. In goede staat
Zes fruitmesjes met 925/000 zilveren heften. Sheffield. Twee maal 1919, vier maal 1920. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 835/000 zilveren vorken. Rond model steel met kam. Mr. J.C.F. Bekkers - Groningen. jl: M: 1871. Afmeting: 19,5 cm. Gewicht: circa 84 gr. In goede staat.
Vier antieke 835/000 zilveren sierkurken met bijzondere scharnierende trekring. Mr. Reynders - Leeuwarden. Circa 1870. Afmeting: circa 8,5 cm. In goede staat.
Fraai ovaal opengewerkt zilveren reukdoosje. Afmeting: 6 x 5 x 2,5 cm. Gewicht: circa 35 gr. In goede staat.
Twee breischedes, één zilveren gemaakt als broche, 12 cm en een antieke gemaakt uit hut. 14 cm.
Rond hoornbakje met omgeslagen rand. Voorzien van zes gedreven Djokja zilveren applicaties. Afmeting: ø 11 cm. Kleine haarlijn. In goede staat.
Vijf delen kristalglas met zilveren voet. 20e Eeuw. Eén smalle vaas heeft minimale chip. Afmeting: 10,5 - 29 cm. In goede staat.
Twee delig wildbestek met grepen versierd met guirlandes en parelranden. 22-29cm. In cassette
Antiek goudweegschaaltje, Voorzien van 2 zilveren bakjes en kettingen. 925/000, Engels. één ketting zit los. 16x18 cm.
Plated visserveercouvert met benen heft, voorzien van fraaie graveringen met vis- en floraaldecor. 24-33 cm. In goede staat
Kristallen strooibus met zilveren strooidop. geslepen peervormige bus op ronde geslepen voet met zilveren strooidop. 835/000. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten. ø8x13 cm. In goede staat
Djokja zilveren bonbonschaal met gedreven afbeeldingen van vlinders, bloemen, slingers etc. Voorzien van een oude belastingkeur. Afmeting: 16 x 9 x 4 cm. Gewicht: circa 51 gr. In goede staat.
Zilveren vogel, 835/000, als strooier. 8x4x5cm. ca 57 gram. een pootje gebroken. cond redelijk
Antiek cartouche vormig zilveren lodderein doosje met fraaie afbeeldingen. Toegeschreven aan Mr. W. Vergeer - Schoonhoven. Circa 1800. Afmeting: H 3 cm. Gewicht: circa 26 gr. In goede staat.