Bronzen koe op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette buste van H. Colijn. Door J.S. Wienecke 1925. Afmeting: 21 x 16 x 0,7 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse bronzen straatmuzikanten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen boeddha bodhisattva op stier. Thailand. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Monnik op lotusbloem, Oosters. Afrikaanse aap. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Drie maal diverse bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke buste. Circa 1900. Gips, bronskleurig gepatineerd. Onduidelijk gemerkt. Basement beschadigd. Afmeting: 61 x 46 x 27 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld op zwart marmeren basement. Portret van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Duits bronzen figuur op marmeren basement. Jonge man met zwaard. Circa 1920. Gemerkt, echte bronze. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.