Bronzen koe op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette buste van H. Colijn. Door J.S. Wienecke 1925. Afmeting: 21 x 16 x 0,7 cm. In goede staat.
Vijf maal Oosterse bronzen straatmuzikanten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen boeddha bodhisattva op stier. Thailand. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Monnik op lotusbloem, Oosters. Afrikaanse aap. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Drie maal diverse bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke buste. Circa 1900. Gips, bronskleurig gepatineerd. Onduidelijk gemerkt. Basement beschadigd. Afmeting: 61 x 46 x 27 cm. In redelijke staat.
Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld op zwart marmeren basement. Portret van Salvador Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen kamelen met figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee bronzen ruiters te paard. 20e Eeuw. Valkeniers. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Duits bronzen figuur op marmeren basement. Jonge man met zwaard. Circa 1920. Gemerkt, echte bronze. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse houtgestoken Barok heilige figuur met originele polychromie. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Joris de drakendoder. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot antiek koper-overlay figuur door Omer Dierickx, 1862 - 1939. Naakte dame. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Naakte dame bij piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 49,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken religieus figuur. Notenhout of lindehout. Eén arm mist. Afmeting: 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Bronzen panter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 13 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil damesbuste door S. Kinsburger. Circa 1900. Op marmeren basement. Deuken bovenin hoed. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Bronzen uil op marmeren basement. Door M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeer vroege bronzen gegoten heilige Maria figuur. Mogelijk 15e - 16e eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Drie Afrikaanse bokken. Gesigneerd J. Milo. Afmeting: 34 x 15 x 40 cm. In goede staat.
Antieke putti met bloemen. Gemonteerd op messing met marmer basement. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Boeskoolmannetje Oldenzaal, door Kip? En een dame op rots door Jonk, Seigers. En een dame met boerenkool, door Seiger. Afmeting: 10 - 26 cm. In g...
Groot 19e eeuws lindenhout gestoken heilig beeld. Circa 1800. Met enige rest polychromie. Gedetailleerde handen en haardracht. Afmeting: 84 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Meisje met boek en klompjes. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen Tiffany-stijl stalamp. Dame bij Korintische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Geit, naar Pablo Picasso. Op zwart marmeren basement. Afmeting: 38 x 18 x 31 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Romein in gewaad met geldzak en kip. Mooie patina. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans compositie metalen figuur. Koudbeschilderd. Originele polychromie. Meisje met fruit. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse bronzen boeddha op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde antieke damesbuste door Renetti. Circa 1915. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur op zwart marmeren basement. Schrijver. Onduidelijk gesigneerd. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese plated bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen tafelstuk met rood marmeren basement. Twee putti's dragen mand. Door Ch. Perron. Circa 1900. Afmeting: 25 x 25 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.