Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.

Antieke landkaart, 17e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...

Onduid. gesign., Boer achter paardenploeg
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Geitje bij hekwerk
Resultaat: 50 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Geitje bij hekwerk. Oude lithografie op papier. Afmeting: 20 x 11 cm. In goede staat.

F. Laufberger 1861, Heren portret
Resultaat: 50 EUR

Ferdinand Laufberger 1861. 1829 - 1881. Heren portret. Aquarel op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.

J. Kelderman, Stadsgezicht Amsterdam
Resultaat: 50 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Monogram onduid., Eendenfamilie aan waterkant
Resultaat: 50 EUR

Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Kruik met bloem
Resultaat: 50 EUR

Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.

Oude landkaart van Leeuwarden
Resultaat: 50 EUR

Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

Onduid. gesig., Koperen vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

P.A. Nijgh, Twentse watermolen
Resultaat: 50 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kan met rozen
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Phil Mey, Mick Jagger
Resultaat: 50 EUR

Phil Mey. Mick Jagger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Guerin, Amsterdams stadsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. Bardot, Parijs stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

W.F. Smith, Winters stadsgezicht
Resultaat: 45 EUR

W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Resultaat: 45 EUR

W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.

Berends, Stilleven met tin en fruit
Resultaat: 45 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Resultaat: 45 EUR

Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.

M. Catelein, Zeilboten aan kade
Resultaat: 45 EUR

M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij bij boom
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij bij boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerenhuis
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

E. Cano, Italiaans landschap
Resultaat: 40 EUR

E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.