Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw en bruin. Abstract floraal. Afmeting: 300 x 202 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Collier van zwarte parels met gouden bollen en slot met diamant. 585/000. Collier van barokke parels met 8 gefacetteerde geelgouden bolletjes en een vierkant gecontourneerde sluiting versierd met grav...
Zilveren cabaret met geribde rand geplaatst op 3 poten. ca 553 gram. ø 24 cmx2,5cm. In zeer goede staat
18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.