Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 35 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Antieke herenhoed in doos
Startprijs 35 EUR

Antieke herenhoed in hoedendoos. Philipp Neubauer Berlin/Charlottenburg. Afmeting: 13 x 30 x 25 cm. In goede staat.

Philippe Starck, Alessi citruspers
Startprijs 35 EUR

Philippe Starck. Alessi aluminium citruspers. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren, 1900
Startprijs 35 EUR

Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.

Engelse barometer, Mahonie
Startprijs 35 EUR

Engelse mahoniehouten barometer. 20e Eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

3x Oud Oosters koperwerk
Startprijs 35 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Boeskoolmannetje, door Kip. Metaal, brons gepatineerd figuur , Corry Amelaar. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

12x Glazen flacons
Startprijs 35 EUR

Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 35 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

Chinese celadon bloempot
Startprijs 35 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.

2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 35 EUR

Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 35 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

Kaasstolp met zilveren knop
Startprijs 40 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop, 835/000, Kaasstolp met onderschotel met accoladevormige slijpsel en ster op de bodem, voorzien van stolp met ovaal en lijnslijpsel voorzien van zilveren knop me...

Granaatring
Startprijs 40 EUR

Zilver vergulde ring, 900/000, met granaat. Ring met een dubbele rozet van granaten. ø 13mm. ca 2,55 gram. ø 52. In goede staat

Gouden horloge
Startprijs 40 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.

Spang met edelstenen afganistan
Startprijs 40 EUR

Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.

Set zilver, collier/broche/ring/munt
Startprijs 40 EUR

Set zilveren sieraden met een broche uit filigrain, een ring met jade en goudsteen, een munt en hanger en een collier met carneool. In redelijke staat

Zilveren kandelaar en beker
Startprijs 40 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...

Drie zilveren colliers met hanger
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.

9 Diverse lepels
Startprijs 40 EUR

Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrelepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat

Zilveren pillendoosje
Startprijs 40 EUR

Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat

Zilveren choker met plaatjes
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 835/000, met plaatjes. collier met langwerpige plaatjes versierd met een ovaal met lijnbewerking. Breedte 13 mm, lengte 39-43cm. ca 32,2 gram. In goede staat