Metalen mini harnas met hellebaard. 21e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans met leder bekleed sieradenkistje. Met goud decor, vier lades en deksel. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken verguld altaarstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 x 39 x 4 cm. In goede staat.
Oude vergulde trompet in koffer. Nr. 0895462. Afmeting: 54 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Drie maal antiek tin. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Model Rembrandt kan, Jan Steen kan en maatbeker. Merktekens. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Zes oude Hollandse kleurrijke schoolplaten. Lithografieën op papier. Afmeting: 105 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote bronzen kaarskandelaren in Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 50 cm ø. In goede staat.
D.J. Mooy. Circa 1900. Stilleven met glas en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen, tin, bessen en walnoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.