Zilveren filigrain armband en broche, 800/000, armband en broche met filigrain bloemen. breedte 18mm, lengte 19 cm. ø broche 45 mm. ca 29,4 gram. In goede staat
Zilveren bedelarmband, 925/000, Merk "Jette" met 5 zware bedels. ca 42 gram, sluiting wat lam. lengte 21 cm. In goede staat
Bandring, 333/000, aan de bovenzijde bezet met 18 zirconia's. Breedte 6 mm ø 58 ca 2,00 gram. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goede staat
Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat
Twee hangers en ring, 333/000, met cultiveparel. totaal ca 3,8 gram.
Zilveren collier en armband, 835/000, rond venetiaans collier met ronde hanger met parel en een schakelarmband met rechthoekige en ronde schakels bezet met markesiet.
Bree zilveren armband, 835/000, met filigrain. Armband met brede zilveren schakels gemaakt een een filigrain motief, met een bakslot voorzien van veiligheid. Breedte 24 mm, lengte 19 cm. ca 34,2 gram....
Zilveren armband, 835/000, met bladmotief. Armband met 6 schakels met M-vormige schakels met bladeren. Voorzien van bakslot met veiligheid. lengte 20 cm. ca 36,3 gram. In goede staat
Ebey. Indonesische School. 50-er Jaren. Indonesisch dorpsgezicht met wasvrouw. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
Atelier P. Dupont. 1870 - 1911. Werkpaard. Ets op papier. Afmeting: 13 x 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Engelse School. Circa 1910. Schotse Hooglanden met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: 13 x 35 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen geëlektrificeerde olielamp met afbeelding. Drie figuren vangen vogels met gespannen net. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans boulle kistje met rood schildpad, messing buitenrand gelijmd en klein hoekstukje weg. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse palissanderhouten barometer met tinnen platen. Lichte schades. 19e Eeuw. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.
Twee vergulde messing wandlampen in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 11 cm. In goede staat.
Oude kristallen hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 65 cm ø. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke opaline glazen handbeschilderde (floraal) tafellamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.