Antieke voor-oorlogse telefoon. Hangmodel. Afmeting: 36 x 23 x 14 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse Biedermeier messing ketels. Afmeting: ø 24 - ø 26 cm. In goede staat.
Oud/antiek spel. Houten speelbord met benen fiches etc. Afmeting: 2 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek. Onder andere: Gietijzeren figuur, 18e - 19e eeuw. Yixing, filigrain, porselein. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Interieurs met figuren. Circa 1900. Afmeting: 10 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese Mahjong spelen in doos. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 34 x 7 cm. In goede staat.
Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.
Oude messing vergulde Louis Seize-stijl wandlamp met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 37 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Aparte radio apparatuur, voor-oorlogs, met bakeliet en hout. Binnenwerk zichtbaar onder deksel. Transformator, twee lampen etc. Afmeting: 20 x 36 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse zender apparatuur met koptelefoon met antenne. Gemerkt Neufeld & Kuhnke Kiel. Niet getest. Afmeting: 14 x 20 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands blikken beschilderd dienblad met florale en landschap decor. Afmeting: 28 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 57 x 36 cm. In goede staat.
Drie maal Art Deco kopergeslagen. Circa 1930. Onder andere: Amsterdamse school schaal. Friese schaal, Buikstra Grouw. Vaas. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Twee messing Empire-stijl kaarskandelaren. 19e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie maal Indonesisch houtsnijwerk met koperdraad inleg. Bestaande uit: Twee figuren, één messing bel met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 43 cm. In goede staat.
Twee oude veldkijkers. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Broco Coated Optics 7 x 50. Eén maal Breaker Cobra Model 750, 8m/988000m. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot USA WO II insignia. U.S. Army + Airborn. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Lot van zeven tekeningen WO II. Monogram J.v.G. Bestaande uit: Schetsen, karikaturen met spreuken. Afmeting: 25 x 32,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.