Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Twee dames bij parkbank. Pastel op papier. Afmeting: 31 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse beschilderde Zaanse Barok porseleinkast met landschap beschildering. Vurenhout. Afmeting: 235 x 163 x 48 cm. In goede staat.
Aert Schouman. 1710 - 1792. Met catalogus van Ham + bevestiging Dordts museum. Verso gesigneerd en gedateerd. Figuren in taveerne met hond op tafel. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede s...
Geelgouden Seiko horloge, 750/000, quartz, met een vierkant kast voorzien van een lunette met opgelegde briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.60 ct. Het horloge heeft een gladde gevlochten band en ...
Antieke Duitse staande eikenhouten Jugendstil klok met koperen beslag, messing wijzerplaat + gewichten. Circa 1910. Kienzle, weekloper, met halfuur-slag uurwerk. Afmeting: 227 cm. Recentelijk professi...
Witgouden Seiko horloge, 750/000, mechanisch, met ovale kast voorzien van een lunette met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Met een gevlochten band met vertikale lijnbewerking, doorlopen...
Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Geelgouden slavenband, 585/000, massief bol model bezet met briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, totaal ca 1,4 crt. breedte 4,5 mm 60x54mm.Armband met scharnier en bakslot. ca 25 gram. I...
Drie zeldzame 17e - 18e eeuwse Chinese Kang Xi diepe borden met zeldzame decors. Ruiters op jacht. (Konijnen? )Gecontourneerde omranding. Zes tekens op bodem. Lichte randglazuurschades en één haarlijn...
Paul Joseph Constantin Gabriël. 1828 - 1903. Den Haag. Poldergezicht met molens. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 11,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, versierd met een zilveren arnd en een dubbel slot. 833/000. Bijbel met gecontourneerde zilveren randen en sloten bewerkt met biedermeier graveerwerk. Ou...
Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Tetar van Elven. 1805 - 1879. Arabische kustplaats met kameel en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 38 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast. Recentelijk schellak gepolitoerd. Afmeting: 220 x 155 x 44 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Zeldzame Duitse antieke notenhouten Jahresuhr D.M.G. No. 24603 A.M. Met snek en halve Korintische zuilen. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden armband schakelband verlopend met in het midden een gekruld element bezet met 4 briljant geslepen diamanten geplaatst in een chatonzetting en aan d...
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.