Antieke spiegel met florale reliëf en houtstructuur. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 cm. In goede staat.
Antieke pianokruk met vier zuilen. Verstelbaar. Circa 1920. Afmeting: 54 x 37 cm ø. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen eend op bronzen basement. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 5 cm. In goede staat.
Oude bronzen lachende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 10,5 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Grote Kristal Unie Maastricht glazen schaal. Blauw-groen iriserend. Afmeting: 5 x 34 x 33 cm. In goede staat.
Groot antiek mondgeblazen geetst bokaal glas. Circa 1870. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.
Vijf maal Copier Leerdam zwart glazen tablets, (één asbak). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws glaswerk. Bestaande uit: Eén karaf en twee schenkkannetjes. Beschilderd J.H.S. en floraal. Afmeting: 13,5 - 24 cm. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aardewerken lampenvoeten. Eén maal Wedgwood of Etruria, keramiek. Eén maal Lladro Spain, porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Delftse Fayence tabakspotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen theebus met rondom figuren decor en bodemmerk. Afmeting: 17 x 10 cm ø. In goede staat.
Doos met divers Chinees. Onder andere: Grote blauw-witte vaas, H 61 cm. Diverse Imari borden, vaasje, gemberpotje, theekan met voet, twee Delftse borden. In redelijk/goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinese Yixing theepotten, divers. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...
Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.