Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord
Startprijs 40 EUR

Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.

Herend bonbonschaal
Startprijs 40 EUR

Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil rookverdrijver
Startprijs 40 EUR

Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Imari bloempot
Startprijs 40 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden 6x
Startprijs 40 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Startprijs 45 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Zilveren armband, gevlochten
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

3 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...

2x Zilveren theeschepjes, 1876/1854
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren 835/000 theeschepjes met gecontourneerde stelen en fraai gevormde bakken met graveringen. Mr. G. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1876 en Mr. J. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1854. Afmeting: ...

2x Zilveren theeschepjes, 1900
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren 835/000 theeschepjes. Eén maal met dubbel filet en één maal met viooltje steel. Eén maal Mr. A. Plunt - Schoonhoven en één maal J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1900. Afmeting: 9,5 c...

3 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...

2 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000 en 835/000. Breedte 6 en 10 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca 32,1 gram. In goede staat

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 45 EUR

J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Corneille omslagboek
Startprijs 45 EUR

Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.

Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 45 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

Afrikaanse of Zuid-Amerikaanse politieagent
Startprijs 45 EUR

Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Lot oud glaswerk (5x)
Startprijs 45 EUR

Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 45 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 45 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...