Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Aparte antieke Jugendstil Majolica rookverdrijver met olifantenkoppen. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen bloempot. Afmeting: 16 x 18 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Divers. Floraal/goud decor. Eén bord haarscheur. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Acht maal 19e eeuwse Japanse Imari porselein borden. Divers. Twee met haarscheuren. Afmeting: ø 21 - ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Twee zilveren 835/000 theeschepjes met gecontourneerde stelen en fraai gevormde bakken met graveringen. Mr. G. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1876 en Mr. J. v/d Velden - Amsterdam. Anno 1854. Afmeting: ...
Twee zilveren 835/000 theeschepjes. Eén maal met dubbel filet en één maal met viooltje steel. Eén maal Mr. A. Plunt - Schoonhoven en één maal J.M. van Kempen - Voorschoten. Circa 1900. Afmeting: 9,5 c...
Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...
Twee zilveren armbanden, 925/000 en 835/000. Breedte 6 en 10 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca 32,1 gram. In goede staat
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.
Antieke Afrikaanse of Zuid- Amerikaanse houtgesneden gepolychromeerde politieagent. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...