Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met tuin + florale decor. Eén bord lichte randschade. Afmeting: circa ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors met bamboe. Twee borden haarscheur + chip. Afmeting: ø 23,8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal dekselpot met draken decor. Eén maal dekselvaas, bodemmerk. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese blauw-witte draken vaas. Bovenrand ingekort. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese opengewerkte natuurstenen dekseldoos met boeddha's, reukverdrijver. Afmeting: 8 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Grote oude/antieke Chinese celadon bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40,5 cm ø. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma keramieken siervazen met koppen, draken en goud decor. Beide vazen mooie kwaliteit. Randbeschadiging. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinese Kang Xi gemerkte drakenvaas. Melk + bloed. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Gendi schenkkan met coulissen decors, floraal en vogel. Wanli-stijl. Afmeting: 20 x 19 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees porseleinen blauw-wit drakenbord met bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 16,2 cm ø. In goede staat.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van vijf oude Chinese trekpotten. 20e Eeuw. Vier maal Yixing, divers. Gemerkt. Eén maal porselein, metalen montuur. Afmeting: circa 8 - 12 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met amalgaan kleurige florale decor en craquele glazuur. Afmeting: 8 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Acht oude Japanse/Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal roodlak, één maal agaat, twee maal porselein, één maal glas, twee maal natuursteen (waarvan één jade). Afmeting: 4 - 10 cm. I...
Vijf maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, floraal, divers. Vier borden haarlijnen. Eén bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén bord chip, één bord twee chips, één bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Imari kom, twee Familie Rose kinderborden, waarvan één met haarlijn. Bloemvaas decor, randschade. Tuin met bamboe, haarscheur + chips. Afmeting: 1...