18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Familie Roze Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote oude blauw/witte Chinees porseleinen vaas met paradijsvogels en florarle decors. Afmeting: H 44 x 22 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinese rode koraal figuren op houtgestoken sokkels. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Twee maal 18e - 19e eeuwse Chinees Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren decor. Eén vaasje bakfout. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 15 cm. In redelijke staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Twee maal oude Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Eén maal geëmailleerd, landschappen. Eén maal porselein, blauwe draak. Afmeting: 5 ,5 - 7 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse keramieken zwart geglazuurde olifant met berijders. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 33 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Onder andere: Drie maal Kantonese gemberpotten en één grote Familie Rose vaas met krijgers. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Eén maal Sang de Boeuf vaas. Eén maal blauw-groen iriserend glazuur met bodemmerk. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Peking glazen snuffbottles. Eén Familie Roze drakenvaas. Eén los glazen deksel. Eén kantig vaasje. Afmeting: 3 -7 cm. In goede staat.