18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.
Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...
Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...
Twee zilveren lepels en een taartschep, 800/000 en 833/000. Twee grote zilveren lepels, model spatel, 26 cm, en een gecontourneerde taartschep met een steel met waaiermodel. MT.: onduidelijk, jl.:O:19...
Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, Haags lofje, met tafellepel, dessertlepel, tafelvork, MT.: H.E. Oving, Bz, jl.: ZBC, 1909-1912, vleesvork en een botermes, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:N;19...
Zilveren dekseldoos, 925/000, en bestek met zilveren heften, 800/000. Rechtehoekige doos met scharnierend deksel en houten interieur, voorzien van deels weggesleten gravure aan de bovenzijde. MT.: Ond...