18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...
Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.
Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...
Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...
Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.
Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse keramieken octagonale bloempot. Circa 1900. Losol Ware Keeling & Co. LTD. Burslem England. Met florale + vogels + goud decor. Afmeting: 18,5 x 24 x 25 cm. In goede staat.
Oude roze Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gelithografeerd decor, vogel op bloesemtak. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met een vierkante kast en en fijne flexibele klemband met 2 scharnieren. Wijzerplaat is aangetast. Werkend, breedte 14 mm. brutogewicht 13 gram. Band wat gedeukt.
Geelgouden manchetknopen, 750/000, rondmodel met ribbewerking. ø 16 mm, ca 9,2 gram In goede staat
Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Armband met honing agaat kralen, gefacetteerd, ø 4mm, 3 rijen, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, met S vormig applique. Lengte 18,5cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met maansteen en smaragd. Ring met grote ruitvormige kop bezet met 9 cabouchon geslepen maanstenen, ø 3,5mm, en voorzien van 4 rond gefacetteerde smaragden, ø 1,9 mm. ø 56 ca...
Lot met 3 ringen, een gouden ring, 585/000, met briljant geslepen diamanten, 4 stenen missen en een breukje in de kast, en 2 zilveren ringen, één met een camee met carneool en één solitairring met een...
Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...
Zilveren dekseldoos, 925/000, en bestek met zilveren heften, 800/000. Rechtehoekige doos met scharnierend deksel en houten interieur, voorzien van deels weggesleten gravure aan de bovenzijde. MT.: Ond...
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, Haags lofje, met tafellepel, dessertlepel, tafelvork, MT.: H.E. Oving, Bz, jl.: ZBC, 1909-1912, vleesvork en een botermes, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:N;19...
Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...
Twee zilveren lepels en een taartschep, 800/000 en 833/000. Twee grote zilveren lepels, model spatel, 26 cm, en een gecontourneerde taartschep met een steel met waaiermodel. MT.: onduidelijk, jl.:O:19...
Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58
Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat
Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.