Drie oude Chinese houtgesneden kampferkistjes met bloesemtakken en vogel decors. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot antiek tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote theekan, drie klepkannen, beker, houder schroefdeksel, lekschaal, groot bord. Afmeting: 6 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse notenhouten Friese kerfsnede barometer. Circa 1910. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij-lampen. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese houten vogelkooi met porseleinen voerbakjes. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude messing wandlampen met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 19 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Duits ovaal keramieken presenteer tablet met druivenranken decor en vernikkelde omranding. Jugenstil. Circa 1915. Afmeting: 53 x 34 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld houten kruis met porseleinen corpus christi. Onder glazen stolp. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek inktstel met leeuw. Compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek. Bestaande uit: Porselein, keramiek, cloisonne. Onder andere: Satsuma, Chinees en Japan. Afmeting: 6 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Bronskleurig beeld. Naakte vrouw met man. Composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Vijf maal oud religieus. Bestaande uit: Twee emaille plaquettes, één emaille kruis, één keramieken kruis, één antiek houten kruis. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen kaarskandelaar in Barok-stijl. Circa 1900. Geëlektrificeerd tot tafellamp. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Eén klauwpootje messing mist achter. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 19e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Duitse 19e eeuwse historisme kaarskandelaar met putti. Drie-lichts. Circa 1880. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie maal antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Twee drie-lichts wandkandelaren + één fotolijst. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede staat.
Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.
Vier maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 3x Koekplanken en een slijpsteen in houder. Afmeting: 24 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil plated jardiniere met glazen binnenbak en rozen decor. Circa 1915. Afmeting: 12 x 28 x 19 cm. In goede staat.
Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulzen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.
Drie Importa albums met eerste dag enveloppes en poststukken. Diverse Europese landen. Plus vier albums bijzondere afstempelingen Nederland vanaf 1959.
Duitse historisme wandklok met schild, harnas en bijl. Eén bijl mist. Circa 1880. Met batterij, uurwerk niet origineel. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Oude notenhouten paardjes regulateur. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Oude Zaanse klok. Notenhout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 20 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.
Indonesische houtgestoken spiegel met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 88 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws Barok klaptafeltje. Met onder glas handwerk, onder zee decor met vissen op blad. Afmeting: 57 x 37 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse hangkast met jalouzie deuren en lades. Afmeting: 37 x 30 x 124 cm. In goede staat.
Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Copier Leerdam glazen schaal met tin craquele. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 36, 4 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Putti met fakkel Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse Satsuma vazen met goud decor en geisha's. Circa 1930. Eén vaas haarscheur. Afmeting: 25 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote octagonale 18e eeuwse Chinese Familie Rose schotel met tuin decor. Gelijmd. Afmeting: 36 x 36 cm. In matige staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...