Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur portret in lijst
Resultaat: 160 EUR

Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Harry Maas, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Harry Maas. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: 41 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen reiswekker met barometer
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes, met barometer. Afmeting: 10 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Oude mini-reiswekker
Resultaat: 160 EUR

Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Oude halspiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 160 EUR

Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse Hollandse teakhouten vitrinekast met afneembare kuif en zijkanten van glas. Circa 1870. Afmeting: 200 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Bronzen gier
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Greyhounds
Resultaat: 160 EUR

Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.

Religieus snijwerk, 18 eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zuid-Duits houtgestoken (vurenhout) religieus 18e eeuws Barok snijwerk met originele polychromie. Afmeting: 35 x 21 x 12 cm. In goede staat.

Grote Imari schotel, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met bloemvaas decor. Gecontourneerde omranding. Eén restauratie. Afmeting: ø 47,5 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Satsuma schotel, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Japans porseleinen Satsuma sierschotel, floraal + krijgers + goud decor. Gemerkt. Afmeting: ø 52,7 cm. In goede staat.

2x Imari kraagvazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met paradijsvogels, tuin en goud decors. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen gemberpotten met kustplaatsen decor. Afmeting: 22 x 21 cm ø. In goede staat.

4x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.

2x Sang de Boeuf
Resultaat: 160 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden collier
Resultaat: 150 EUR

Fijn gouden collier, 750/000, gemaakt uit ronde schakeltjes met filigrain bewerking. Voorzien van veeroog. Breedte 4 mm. lengte 44 cm. Ca. 5.5 gr.In goede staat

Antieke gouden hanger met collier
Resultaat: 150 EUR

Antieke geelgouden hanger met collier, 585/000. Een bloemvormig hanger gemaakt uit filigrain met zaadparels en amethist, 3x3cm, bevestigd aan een fijn biesmarkcollier, breedte 2 mm. 42 cm. Totaal ca 6...

Cultive parels met witgouden slot
Resultaat: 150 EUR

Collier van cultive zoutwaterparels, ø 6,5mm, met een bijzonder mooie glans, bevestigd aan een witgouden sluiting, 750/000, in de vorm van een bloem met diamanten en een parel. Voorzien van een veilig...

Gouden ring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met briljant geslepen diamanten, diagonaal ten opzichte van elkaar gezet. Totaal ca 0,30 ct SI/H. ø 51. ca 2,6 gram. In goede staat

2 Zilveren bruidegomspijpjes, 1875
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.

v. Rechenberg-Fluck, Damesportret
Resultaat: 150 EUR

v. Rechenberg-Fluck. Duitse School. Circa 1915. Jugendstil damesportret bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 49 cm. In goede staat.

A. v.d. Pol, Herder bij schaapskudde
Resultaat: 150 EUR

A. v.d. Pol. 1886 - 1956. Herder bij schaapskudde. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 59 cm. In goede staat.

Willem Maris, Landschap
Resultaat: 150 EUR

Willem Maris. 1844 - 1910. Landschap. Houtskool op papier. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.

Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot
Resultaat: 150 EUR

Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.

Sjoerdje Mulder Hak, Hollands riviergezicht
Resultaat: 150 EUR

Sjoerdje Mulder Hak. 1945. Hollands riviergezicht hoogwater IJssel. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp, 1920
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp met druiventrossen en fratzen + fruit applicaties. Met vijf lichtpunten en albasten lampenkappen. Drie gelijmd. Circa 1920. Afmeting: 110 x 90 cm ø. In goede staat.

Emaille reclamebord 'Aspro'
Resultaat: 150 EUR

Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.

2x Antieke theedozen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke dekseldozen (thee). Eén maal gecontourneerde schildpad dekseldoos met twee compartimenten en schildpad deksels. Carette. Eén maal mahonie Biedermeier theedoos met bandintarsia. Circa 1830...

2x Marmeren tafellampen
Resultaat: 150 EUR

Twee marmeren tafellampenvoeten in Griekse zuilvorm. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse Tangka
Resultaat: 150 EUR

Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Resultaat: 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

2x Wandlamp met Beethoven
Resultaat: 150 EUR

Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.

3x Militaire kijkers
Resultaat: 150 EUR

Drie maal militaire kijkers. Waarschijnlijk tank etc. Onder andere: Telescop Elbon, Telescop Bearing 8 en TPK4-2B HM B1 32. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Pompgeweer (onklaar)
Resultaat: 150 EUR

Pompgeweer, 6 mm. Onklaar gemaakt. Diverse merktekens. 20e Eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

Lot oude wapens, 8x
Resultaat: 150 EUR

Acht maal oude wapens. Oosters. Onder andere: Ghurka's en kapmessen. Afmeting: 23 - 57 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans bronzen klokkenstel. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuurslag en veerslinger. Afmeting: 55 - 56 cm. In goede staat.

Eikenhouten Friese staartklok
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans. Gesigneerd A. Wille Apeldoorn. Afmeting: 135 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel. F. Luppens, Brussel. Circa 1880. Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.

Italiaanse Barok vitrine
Resultaat: 150 EUR

Oude Italiaanse wortelnoten drie-deurs Barok vitrine opzetkast met zes lades en intarsia. Stijlmeubel. Afmeting: 225 x 145 x 56 cm. In goede staat,

Italiaanse hoekkast
Resultaat: 150 EUR

Italiaanse notenhouten hoekkast met florale intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Franse bloementafel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten bloementafel met vergulde messing versieringen en bruin marmeren blad. Afmeting: 83 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.

Grote turfkist met beslagen koper
Resultaat: 150 EUR

Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.

Antieke secretaire, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Charly Chaplin
Resultaat: 150 EUR

Grote bronzen Charly Chaplin. 21e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Griekse dame op stoel
Resultaat: 150 EUR

Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Griekse dame op stoel. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Bronzen figuren, 1870
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke bronzen figuren op marmeren sokkels. Circa 1870. Jongen met appels + meisje met pop. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende Romeinse man
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse bronzen figuur. Liggende Romeinse man. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Oude Jugendstil oorschaal
Resultaat: 150 EUR

Oude Jugendstil glazen oorschaal met florale decor. Mat. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: circa 5,5 x 12 cm ø. In goede staat.

2x Antieke kristalglazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Bestaande uit: Fruitboom, gaaf. Florale decor, minimale chips. Tuin decor + pagode, minimale chips. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In redelijk/goede s...

Oude Chinese siervaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas met geisha's in tuin decor. Fijne beschildering + tekst. Bodemmerk. Republiek. Afmeting: 46 x 20 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin decors en goud decors. Gecontourneerde omranding. Eén bord haarlijn. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Weense vazen, 1900
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.

KPM servies (koffie+thee)
Resultaat: 150 EUR

Handbeschilderd Duits KPM porseleinen koffie/theeservies. 20e Eeuw. Later beschilderd door A.H. Met florale decor. Bestaande uit: Twee koffie/theekannen, melk+suikerpot, zes kop + schotels met dubbel...

3x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...

2x Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse zes-kantige Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Eén deksel gelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Grote jade plaquette (ø 30 cm )
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.

Grote Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.

2 Reiswekkers en een zakhorloge
Resultaat: 145 EUR

Twee reiswekkers en een zakhorloge. Twee mechanische reiswekkers met rechthoekige leren beschermkast, Stowa en LACO, en een witmetalen zakhorloge met bewerkte plaat, Illinios, en gegraveerde achterpla...

Zilveren peper en zoutstrooier,
Resultaat: 145 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig op ronde voet en voorzien van glazen binnenzijde. ø5x12cm. In goede staat

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren rokhaak met ketting & schaar
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen met zilveren ketting en rokhaak in bloemvorm met bloedkoraal. 800/000. Totale lengte 40 cm.

Zilveren rokhaak, ketting en schaar met zilver
Resultaat: 140 EUR

Schaar met zilveren grepen, rokhaak en ketting, 835/000, schaar met zilveren bewerkte grepen geplaatst aan een zilveren gourmetketting met rokhaak met harp, voorzien van frans keur. totaal 72 cm. In g...

Oorknoppen met onyx
Resultaat: 140 EUR

Oorknoppen, 416/000, met Onyx. Oorstekers, om het oor, met een kussen geslepen onyx, totaal ca 4,38 ct, versierd met klein witgouden stukje bezet met een achtkant diamant. Grootte 14x9mm. Nieuw

Zilveren tabaksdoos, 1890
Resultaat: 140 EUR

Fraaie zilveren tabaksdoos, 833/000. Tabaksdoos met holle vorm op 4 bolpoten. De deksel is voorzien van een gravure van een groot gebouw en Biedermeier bloemwerk. De onderzijde is geribd. jl.: F:1890....

Antiek Fries zakmes, 1800
Resultaat: 140 EUR

Antiek zilveren zakmes, met opengewerkte zilveren greep met figuren gemaakt voor Jurjen Iskamp ca 1800, voorzien van een zilveren, 925/000, mes Engeland, sheffield Harrison Brothers & Howson. 15 cm, ...

J. van Rossum, Boerenhuis met wasvrouw
Resultaat: 140 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Valken
Resultaat: 140 EUR

Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.

Adolf Hacker, Portret Zuid-Duitse man met baard
Resultaat: 140 EUR

Adolf Hacker. 1873 - 1943. Duitse school. Portret Zuid-Duitse man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 54 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 18,5 cm. In goede staat.

Hollandse Barok kroonluchter, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen Barok kaars-kroonluchter. Zes-lichts, één arm gerepareerd. Afmeting: 40 x 45 cm ø. In goede staat.

Antiek reisbestek, 1895
Resultaat: 140 EUR

Antiek reisbestek, ca 1895, met gesneden houten heften, volkskunst. 19 cm. In goede staat

Osmaanse sabel, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.

Duitse WO II bajonet
Resultaat: 140 EUR

Duitse WO II bajonet met frog. W.A.A. gemerkt. Patina. Afmeting: L 40 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Afmeting: 140 cm. Staat: In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 140 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met houten poppen, bruidskrans en wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Ovale 19e eeuwse Louis Philippe tafel met gecontourneerd blad en vier-spant poot met tollen. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In goede staat.

Engelse etagere tafel
Resultaat: 140 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten etage tafel op driespant poot. Afmeting: 120 x 55 cm ø. In goede staat.

Willem III tafeltje
Resultaat: 140 EUR

Willem III bijzettafel. Staand op spinnenpoot. 19e Eeuw. Gemaakt van notenhout, met geschulpt blad + intarsia (voorstellend bloemenmand met strik). Zijkanten uitschuifbaar. Afmeting: 75 x 77 x 61 cm. ...

Chinese bloementafel, 1900
Resultaat: 140 EUR

Chinees gestoken bloementafel met marmeren blad. Circa 1900. Geheel uitgesneden met vogels en florale decors. Afmeting: 69 x ø 44 cm. In goede staat.

Schrijfsecretaire, mahonie
Resultaat: 140 EUR

Klein mahoniehouten schrijfsecretaire met vier lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 97 x 50 x 45 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 125 x 230 cm
Resultaat: 140 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 125 x 230 cm. In goede staat.

Antieke Kutani dekselpot
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Japans porseleinen Kutani dekselvaas met vogels en florale beschildering + goud decor. Gesigneerd, mooie kwaliteit. Afmeting: 43 x 21 cm ø. In goede staat.

Delftse plaquette, 20e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Chinees agaat figuur
Resultaat: 140 EUR

Chinees agaat figuur. Katachtige op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9 x 4 cm. In goede staat.

Antiek Satsuma servies, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

6x Duitse bierpullen
Resultaat: 140 EUR

Zes oude Duitse porseleinen reservisten bierpullen met tinnen deksels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat. een met barst.

Zilveren Joodse kandelaar
Resultaat: 135 EUR

Kleine Chanoeka kandelaar, 835/000, op ronde voet met bloemversiering. Een 9-lichts kandelaar met armen gemaakt uit ranken. 15x5x17cm. ca 83 gram In goede staat.

3 Gouden ringen
Resultaat: 135 EUR

Drie geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan 2 voorzien van gravure. Breedte 3-5mm. totaal ca 9,0 gram.

J. Loecker, Vrouw warmt zich op bij haard
Resultaat: 135 EUR

J. Loecker. 19e Eeuw. Vrouw warmt zich op bij haard met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.