Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen boeddha beeld
Startprijs 50 EUR

Zeer groot porseleinen boeddha beeld met vergulding. Handbeschilderd, zittend op lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvazen met vier tekens. Bodemmerk. Paradijsvogel decors. Beide bovenrand beschadigd. Afmeting: 20 x 9,3 cm ø. In redelijke staat.

5x Porseleinen beelden
Startprijs 40 EUR

Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...

2x Lava steen Chinese figuren, 1900
Startprijs 140 EUR

Twee antieke zwarte lava stenen Chinese figuren. Circa 1900. Minimale chips mogelijk. Afmeting: circa 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon tijger
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese celadon tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 14,5 x 23 x 8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom
Startprijs 400 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose kom met keizerlijk geel, florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,8 x 13,4 cm ø. In goede staat.

5x Antieke Chinese Foo-honden
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese kom
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Chinese bruin geglazuurde porseleinen kommen. Afmeting: 6,7 x 12,3 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.

Familie Rose schaal, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose schaal met geisha's in landschap decor. Afmeting: 6,5 x 20,8 x 20 cm. In goede staat.

Lot divers China
Resultaat: 850 EUR

Lot divers China, jade etc. Bestaande uit: Armband, amuletten, figuren, gesp, snuffbottles etc. Afmeting: 12 - 3 cm. In goede staat.

9x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Negen maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal tuin decor, blauw/wit, chip. Twee maal tuin decor, blauw/wit, goed. Eén maal tuin decor, lichtblauw, haarlijn + randschade. Vier maal...

Chinees Hotei beeld
Startprijs 125 EUR

19e - 20e Eeuws Chinees porseleinen Hotei beeld. Lachende boeddha. Witte craquele glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vazen
Startprijs 160 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauwe glazuur. Afmeting: 16,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met rondom figuren in optocht en vleermuizen decor. Minimale chips deksel. Afmeting: 23 x 20 cm ø. In goede staat.

4x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...

4x Chinese borden, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Twee maal Familie Verte, floraal, met teken, haarlijn + één chip. Eén maal 18e eeuw, blauw/wit, gelijmd. Eén maal 18e eeuw, Famil...

Lot Chinees natuursteen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke Oosterse natuurstenen bewerkte snijstukken. Floraal, figuratief, met houders. Eén snijstuk minimale beschadiging. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Natuurstenen boeddha's
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinese Oosterse natuurstenen boeddha's. Grote figuur heeft minimale chip. Afmeting: 12 -18 cm. In goede staat.

5x Chinese altaar figuren, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vijf 19e eeuwse vergulde gepolychromeerde Chinese houtgesneden altaar figuren op consoles. Minimale beschadigingen. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.

Lotje Chinees porselein (9x)
Resultaat: 35 EUR

Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zeven maal rijstwijn kopjes met diverse decors. Eén maal 19e eeuwse Familie Rose dekseldoos met zeldzaam decor. Eén maal terrracotta geglazuurde fig...

Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese kom met Amsterdams bont decor, haarscheur, 18e eeuw. Twee Familie Rose kopjes, één chip bodemrand. Afmeting: 5 x 14 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese kom, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk en florale decors. Onderrand chip. Afmeting: 7 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

11 Delen divers Chinees
Resultaat: 190 EUR

Elf delen diverse Chinese voorwerpen. Bestaande uit: Zeven snuffbottles, drie (netsuke)figuren, één reukverdrijver. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Boeddha beeld
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerk, Familie Rose met keizerlijk geel. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose bloempot
Startprijs 600 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren en florale decors. Afmeting: 21 x 25 x 26 cm. In goede staat.

5 Delen speksteen/jade
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke Chinese jade/spekstenen voorwerpen. Bestaande uit: Twee boeddha's, karbouw met aap, twee amuletten. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.

Oosters Fayence schaal
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Oosterse dekselpot
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Antieke Chinese vazen
Resultaat: 145 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen met Familie Rose figuren decor. Eén bodemmerk en één maal tekst. Eén vaas haarlijn en randschade. Afmeting: H 20 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schaal, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schaal op hoge voet. Met florale en landschap decor. Afmeting: 6,5 x 19,7 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

Chinese Kantonese siervaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese Kantonese siervaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 44 x 19 cm ø. In redelijke staat. rand gelijmd.

Antieke Chinese vaas
Startprijs 75 EUR

Antieke grote Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.

3x Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 50 EUR

Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Lot van 4 Yixing trekpotten
Startprijs 40 EUR

Vier oude Chinese Yixing theepotten, divers. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met dieren in medaillons decors. Afmeting: ø 34,4 cm. In goede staat.

Oude Chinese schotel
Startprijs 80 EUR

Oude Chinees porseleinen diepe schotel met havenplaats decor en florale decor + bodemmerk. Afmeting: ø 25,2 cm. In goede staat.

4x Delfts blauw
Startprijs 40 EUR

Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.

Set Japanse Satsuma vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke theepot
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke grote Chinees porseleinen trekpot met houten deksel. Tuin decor. Afmeting: 17 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Oude Chinese wit-glazuur vaas
Startprijs 500 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met witte glazuur en twee dimensionale florale decors. Afmeting: 30,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Grote jade plaquette (ø 30 cm )
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese jade plaquette met draken decor. Twee-zijdig. Mooie kwaliteit. Afmeting: circa 1 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Imari bloempotten
Resultaat: 110 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempotten met florale decors. Afmeting: ø 15,5 - 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Kantonees porselein (7x)
Resultaat: 50 EUR

Zeven maal oud Chinees Kantonees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf sierborden, kom, vaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein, (6x)
Resultaat: 50 EUR

Zes maal oud Chinees porselein met landschappen en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.

Chinese vaas met theeglazuur
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.

4x Imari miniatuurvaasjes
Resultaat: 70 EUR

Vier maal 19e eeuws Imari porseleinen miniatuur vaasjes. Bestaande uit: Twee knobbelvazen, chip. En twee pijpvazen. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek 14-delig Japans servies
Resultaat: 40 EUR

Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

12x Petrus Regout bloempotten
Startprijs 40 EUR

Twaalf antieke Petrus Regout Maastricht bloempotten met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Oude Chinese blauwe snuffbottle
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen handbeschilderde snuffbottle met berglandschap en bodemmerk. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

Antiek terracotta figuur, Japanner
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Japanse terracotta Japanner met originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Lot diverse antieke tegels
Resultaat: 90 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.

Lot oud/antiek serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Groot lot divers oud/antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: borden, Empire vazen, kopjes, schalen etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 30 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta bodemvondst + certificaat
Resultaat: 95 EUR

Terracotta bodemvondst. Cyprus met Licency export Cyprus. Torso op houten basement. Afmeting H 12,5 cm. In goede staat.

2x Antieke terracotta houders
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke terracotta houders. Bestaande uit: Kruikje, gelijmd. En een houder met oren en twee compartimenten. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

4x Oud/antienk porselein
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. Wien etc. Bestaande uit: Vaasje Wien Augarten, melkkannetje Wien Augarten, bloempot Wien Augarten, gelobt schaaltje, zwaardteken, handbeschilderd. Eén chip. Afmeting: 9...

2x Blanc de Chine figuren
Startprijs 60 EUR

Twee Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Jin figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

2x Chinees porseleinen schotel
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen beschilderde borden met driemasters + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

2x Lladro beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen odeur figuur
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse porseleinen odeur flacon. Zittende Chinees op hocker. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinees bord met draak
Startprijs 100 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen bord met draak, karper + floraal. Bodemmerk, zes tekens. Afmeting: 4 - 19 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Yixing theepotten
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten. Eén maal antiek, zonder deksel. Eén maal tweede helft 20e eeuw. Bamboe handvat. Afmeting: ø 9 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

2x Porseleinen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japans porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal Japans porselein. 20e Eeuw. Eén schaaltje, Hollandse vesting. Eén vaasje, Imari-stijl. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Grote Samson kom, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Franse Samson decor. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees terracotta geglazuurd figuur. Chinese man. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet Claude Monet
Startprijs 80 EUR

Oude messing lampenvoet met decor Claude Monet. Vrouw met parasol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 1910
Resultaat: 150 EUR

Antieke Jugendstil keramieken lampenvoet. Met etiket Georg Jensen New York + driehoek stempel. Circa 1910. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.

Pirkenhammer vaasje
Startprijs 80 EUR

Duitse kobaltkleurige porseleinen vaas met goud decor + figuren. Pirkenhammer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Jugendstil vaas, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vaas met korhoen. Door Metzler + Ortloff. Circa 1910. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Majolica dekselvaas, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Chinese celadon kommen met craquele glazuur. Afmeting: ø 16 - ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

Grote oude wierookpot
Resultaat: 130 EUR

Oude grote Chinees porseleinen wierookpot op drie poten met rondom figuren en tekens decors. Afmeting: 14,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.

6x 19e eeuwse tegels
Resultaat: 40 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen Rosenthal haas
Resultaat: 40 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Drie maal oud Chinees porselein. Bestaande uit o.a.: Gewicht met tekens, chip. Trekpot naar antiek voorbeeld. Afmeting: 8 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke borden
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke borden. Bestaande uit: Drie maal Japan, Imari, floraal + goud, 19e eeuw. Eén maal Makkum, polychrome. Circa 1920. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale, paradijsvogel en goud decors. Afmeting: 24,5 - 32 cm. In goede staat.

2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen Wanli-stijl borden. Gemerkt. Afmeting: ø 19 -26 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Resultaat: 70 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Zeven maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors. Bestaande uit: Drie kommen, één vaas (circa 1800), één dekselvaas (deksel niet origineel), twee schaaltjes. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staa...

4x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse decors. Afmeting: ø 18 - ø 25 cm. In goede staat.

3x Imari schalen, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schalen met diverse florale decors. Eén schaal haarlijn. Afmeting: ø 24 - ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

5x Imari, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Vijf maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie kommen en twee grote borden. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.

Grote beeldengroep, Kings Napels
Resultaat: 45 EUR

Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In goede staat.

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen borden met tuin decors. Eén randglazuur chip. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In goede staat.

3x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagode aan zee decor. Gecontourneerd. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.