19e Eeuwse kleine mahoniehouten Pembroke bijzettafel met drie-spant poot. Afmeting: 70 x 53 x 39 cm. In goede staat.
Engelse Sheraton-stijl wortelnoten salontafel met lades en koperen klauwpoten op wieltjes. Stijlmeubel. Afmeting: 52 x 105 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize halve maan kast met klepblad, voor inhoud. Afmeting: 80 x 76 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten penantkast met etagiere opzet en klauwpoten. Circa 1960. Snijwerk beschadigingen. Afmeting: 140 x 46 x 112 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Jugendstil teakhouten kinderkastje met kleerhaken en lade. Circa 1915. Afmeting: 49 x 33 x 15 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Frans eikenhouten gestoken armleunstoel met leeuwen ca 1880 met bruin leer bekleed. Cond. Goed.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Afmeting: 73 x 60 x 129 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Twee bureaustoelen. Eén maal eikenhout met lederen zitting. Omstreeks 1920. Afmeting: 86 x 62 x 53 cm. En één teakhouten bureaustoel met stoffen zitting. Eind 20e eeuw.Afmeting: 84 x 60 x 53 cm. Beide...
Notenhouten twee-deurs kast. Onder met één lade en diverse planken, achter de deuren twee lades. Bovenop een kroon met diverse tollen. Afmeting met kuif: 224 x 125 x 47 cm. Afmeting zonder kuif: 183 x...
Hollands mahoniehouten Biedermeier penanten kastje met snijwerk op de snekken, zijkanten met scheur, verder goed. Afmeting: 98 x 103 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten spiegelbuffetkast. Circa 1880. Onder met geborste panelen, bovenstuk met zuilen, twee spiegels en bovenop een kroon met fruit decor snijwerk. Afmeting: 221 x 142 x 53 cm. In redelijk/goede...
Hollandse mahoniehouten spiegelbuffetkast met snijwerk en spiegels. Circa 1880. Afmeting: 198 x 98 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met groene bekleding. Circa 1820. Afmeting: 95 x 57 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische teakhouten gestoken drakentafel. Circa 1920. Afmeting: 62 x 46 cm ø. In goede staat.
Eikenhout met mahonie Louis Seize rolluikkastje met lade en verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 73 x 74 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten speeltafel met gebogen poten. Afmeting: 79 x 77 x 41 cm / 79 x 77 x 82 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met palissander Renaissance kussenkast. Met ranken en leeuwenkoppen. Uitneembaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 188 x 60 x 195 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl theetafel met messing beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 77 x 57 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse 18e eeuwse gemonogrammeerde betaaltafel van vurenhout met noten blad. Afmeting: 77 x 110 x 124 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten sidetable met negen lades en ringbeslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 50 x 180 cm. In goede staat.